fb pixel 12 skandálních faktů o milostném životě Audrey Hepburnové, které (zřejmě) nevíte – G.cz
Vyhledávání

12 skandálních faktů o milostném životě Audrey Hepburnové, které (zřejmě) nevíte

Kdo by to byl řekl do té věčně dokonalé Audrey Hepburn, že když přijde na milostný život, byla ve skutečnosti pěkná uličnice. Audrey - herečka, tanečnice a filantropka. Celý svůj život byla ideálem ženství, noblesy a dokonalosti. Avšak kolik tajemství v sobě nosila?

Tereza Jabornická 21.5.2017, 13:10

1. Audrina první láska byl britský podnikatel James Hanson. Roku 1952 byli zasnoubeni, avšak potom, co stanovili datum svatby, a co si nechala Audrey ušít šaty, si snoubenci uvědomili, že kvůli povaze jejich zaměstnání by museli trávit příliš mnoho času od sebe a tak se rozešli. Audrey věnovala své svatební šaty jednomu italskému páru, jenž má šaty do dnes.

2. V těch samých letech měla Audrey za milence divadelního režiséra Michaela Butlera.

3. Audrey si během natáčení Sabriny začala románek s kolegou a známým hercem Williamem Holdenem, který byl už ovšem ženatý. Měla v plánu se za Holdena vdát a založit s ním rodinu. Z plánu ovšem sešlo, protože Audrey zjistila, že William prodělal vasektomii.

4. Roku 1954 poznala Audrey na večírku, který pořádal její celoživotní přítel Gregory Peck, amerického herce Mela Ferrera. Zahráli si spolu v divadelní hře Ondine, kde se do sebe vzápětí zamilovali a vzali se v Bürgenstocku (Švýcarsko) v září roku 1954.

5. S Ferrem dvakrát potratila (poprvé roku 1955 a o čtyři roky později opět). Vzápětí se jim roku 1960 narodil syn, kterého pojmenovali Sean Hepburn Ferrer. Následně Audrey v letech 1965 a 1967 znovu dvakrát potratila.

6. Během manželství prosakovaly zvěsti, že má Mel přítelkyni a sama Audrey má poměr se svým kolegou hercem Albertem Finneyem, se kterým si zahrála ve filmu Dva na cestě.

7. Po čtrnácti letech se Audrey a Mel rozvedli v prosinci roku 1968. Poté s ním promluvila už jen dvakrát v životě.

8. Krátce po rozvodu poznala Audrey italského psychiatra Andreu Dotti, zatímco cestovala s princeznou Olimpia Emmanuela Torlonia di Civitella-Cesi. Prohlásila, že se do Andrey zamilovala, když objevovali řecké runy. Pár se vzal roku 1969.

9. Hepburnová a Dotti měli jednoho syna Lucu, který se narodil v únoru 1970. Čtyři roky poté Audrey znovu potratila.

10. Nevěra byla přítomna i v tomto manželství. Dotti se začal vídat s mladší ženou a Audrey měla milenecký vztah s dalším hercem Benem Gazzarem.

11. Manželé se rozvedli po třinácti letech roku 1982.

12. Audrey strávila zbytek svého života (1980 až 1993) s německým hercem Robertem Woldersem. Roku 1989 Audrey prohlásila, že doba, kterou strávila s Robertem, byla nejkrásnější dobou v jejím životě.

ZDE si můžete přečíst 11 citátů Audrey Hepburn.

Podobné články

Doporučujeme

Další články