fb pixel 12 rozumných důvodů, proč je dobré chodit do hodinového hotelu – G.cz
Vyhledávání

12 rozumných důvodů, proč je dobré chodit do hodinového hotelu

Protože hodinové hotely jsou oázy soukromí a klidu ve světě, kde jste jinak pořád pod dozorem.

Petr Bílek
Petr Bílek 18.2.2016, 16:50

1. Klid a soukromí

A to rozhodně neznamená jenom sex. Ve městě dnes fakticky nemáte místo, kde byste mohli být opravdu sami a v klidu. Doma bývají partneři či děti, na ulici a v kavárnách také pořád někdo je, o obřích kancelářích ani nemluvě, a místa, kam byste se mohli ukrýt, jsou zamčená. Všude na vás spočívá něčí pohled, všude jste pod dozorem. Ovšem hodinový hotel vám nabízí oázu soukromí pouze a jen pro vás, na hodinu, dvě či více. Můžete tu nerušeně pracovat, krátce se prospat po obědě, nebo prostě jen tak být sami. Pochopitelně lze v hodinovém hotelu i nerušeně souložit.

2. Příjemné prostředí

Není rozhodně pravda, že by hodinový hotel byl něco jako poloviční nevěstinec. Některé hodinové hotely tak sice cíleně mohou vypadat, ale ty opravdu dobře vedené působí příjemně a zcela nebordelózně. Například pražský hotel Henry (www.hotelhenry.cz) nabízí vyloženě luxusní prostředí, interiéry z ušlechtilých materiálů či prosklený sprchový kout přímo v pokoji. Zde se každá žena i muž cítí naprosto příjemně a jako doma. Či spíše ještě lépe než doma.

3. Nemusíte uklízet

Když si partnerku či parntera pozvete domů, musíte příbytek příhodně připravit, abyste udělali dobrý dojem. A v případě, že bydlíte s někým jiným, musíte po návštěvě znovu uklidit a odstranit stopy. V hodinovém hotelu dokonale uklidí před vámi i po vás. Že to ale pár peněz stojí? Ano, jenže hodinový hotel šetří i váš čas, a čas jsou přeci také peníze.

4. Můžete si vybrat místo

Zatímco svůj byt máte nejspíš na jedném místě, z nabídky hodinových hotelů si můžete zvolit ten, který má pro vás nejvhodnější polohu.

5. Pochopíte smysl písně „Svět je jenom hodinový hotel“

To moudro v refrénu od skupiny Mňága a Ždorp jste slyšeli už jistě mnohokrát: „Svět je jenom hodinový hotel“. Z toho logicky plyne, že když poznáte hodinový hotel, poznáte i celý svět.

6. Při sexu můžete hekat, řvát a hlasitě přirážet

V hodinovém hotelu se předpokládá, že se tam chodí souložit a že lidi u toho budou vydávat příslušné zvuky. Když tedy tak budete činit, nikomu to nepřijde divné a nikdo vám nebude bušit smetákem o zeď.

7. Naprostá diskrétnost

Narozdíl od běžného hotelu v tom hodinovém nikoho nezajímá ani vaše jméno, ani občanka. Jste tu zcela anonymní.

8. Šetříte čas

Často se stává, že partnerka či partner kromě předehry chtějí také dlouhou dohru: povídat si, přespat do druhého dne, atd. Váš brzký odchod nebo i jen pohled na hodinky mohou způsobit značnou nevoli. Hodinový hotel všechny tyto problémy řeší, váš předplacený čas je tam jasně vymezen. Pohlédnout na hodiny a říct „tak už musíme jít“ je zde naprosto normální. Navíc skutečnost, že se platí předem, vám ušetří další cenný čas, který u běžného hotelu musíte strávit odhlašováním a odevzdáváním klíče. Z hodinového hotelu prostě odejdete.

9. Nemusíte shánět jídlo ani pití

V hodinových hotelech bývá na pokoji připraveno vše, co můžete potřebovat: alkohol, kondomy, ručník, voda, Coca-Cola, čokoláda Rittersport, tatranka, mýdlo i zubní kartáček a pasta.

10. Množstevní slevy

Pokud si k zábavě chcete přibrat více lidí, platíte za něj jen menší příplatek, nikoli znovu plnou cenu pokoje.

11. Návrat k tradici

Za totality hodinové hotely v Česku (ani na Slovensku) neexistovaly, i když před únorem 1948 jich tu bylo plno. Současný stav je tedy návrat k dobrým tradicím čapkovsko-masarykovské první republiky.

12. Možnost střídat partnery

V hodinovém hotelu nikde nebude řešit, pokud tam chodíte každý den s někým jinem.

A proč by čeští manažeři měli častěji navštěvovat hodinové hotely, se dozvíte ZDE.

Podobné články

Doporučujeme

Další články