12 pekelných Mini Disco songů – G.cz
Vyhledávání

12 pekelných Mini Disco songů

Každý, kdo si někdy prošel all-inclusive dovolenou, byl podroben tomuto ‚hudebnímu‘ brainwashingu.

Ondřej Karpíšek
Ondřej Karpíšek 31.10.2014, 20:53
    Léto, vrať se zpátky! Vzpomínáte na léto při pohledu na lezavě studená rána plná mlhy se slzou v oku? Těšíte se, až (skoro za rok) zase přijde? Připomeňte si, co k němu mimo potu, komárů a žhnoucího slunce také neodmyslitelně patří. Od Španělska přes tureckou riviéru až po Hurghadu znějí při večerní zábavě tyhle songy, kterými se snaží mezinárodní animátoři zabavit vás a vaše ratolesti. A nikdy to už z hlavy nedostanete.  

Mini Disco Time

Intro, kterým se svolává místní drobotina. Chytne a už nepustí.  

Ram Zam

Původně dětská marocká  písnička A Ram Sam Sam, kterou v německém provedení protlačil do turistických resortů všech národností rakouský "umělec" DJ Ötzi.  

Superman

Clap you’re hands, now you’re looking really good. A jak teprve budete vypadat, až si dáte těch 10 slibovaných all inclusive koktejlů z místních imitací světových značek.  

I am the Music Man

Vychází z písně The German Musicianer od Petera Kennedyho z roku 1975 (která je založena na jiné písni z roku 1956), kde posluchači předvádí hru na různé nástroje. V moderní verzi se dočkáte jen piána, trombonu a k tomu různého lobotomicky veselého poskakování a halekání.  

Chi Chi Wa

Originální španělský název je Chu Chu Ua. Dementní jsou ale oba.  

Agadoo

Údajně nejhorší britská píseň všech dob od popového dua Black Lace. U nás známá jako Já už jdu od Františka Ringo Čecha.   

Hokey Cokey

Původně válečná píseň k rozveselení trudomyslných vojáků i civilistů v Londýně, která se prý nápadně podobá jistým animovaným zpěvohrám při katolických bohoslužbách.  

Il coccodrillo come fa

Oblíbená pecka převážně u Italských animátorů.  

Veo Veo

Předělávka španělské dětské písníčky od latino-popového kapely Hot Banditoz. Jak jinak než z Německa.  

Chicken Dance

Odrhovačka, se kterou už před třiceti úspěšně bodoval český předchůdce všech animátorů Jiří Helekal.  

Heads Shoulders Knees and Toes

Díky této písničce budou už konečně vaše děti s jistotou vědět, kde že to mají svou hlavu, ramena, kolena a prsty u nohou.  

YMCA

Ano, i tahle gay/křesťanská hymna je šlágrem turistických resortů.   Tak co, už si bookuje zájezd na příští rok? Chvíle čekání si můžete zkrátit posloucháním těchto pecek.  
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články