11x fenomén TuKabel: Hvězdná mediální dráha Romky Červeňákové – G.cz
Vyhledávání

11x fenomén TuKabel: Hvězdná mediální dráha Romky Červeňákové

Chcete se přes noc proslavit?

Ivan Brezina
Ivan Brezina 11.11.2015, 14:15

Aby se o vás všude mluvilo, stačí jen zastřelit Kennedyho nebo Zemana, zachránit děcko z hořícího domu, objevit lék proti rakovině nebo prostě jen být ve správnou dobu na správném místě. Třeba jako paní Červeňáková z romské osady u slovenských Rudňan.

Jeden z místních obyvatel kšeftoval s elektřinou. Porůznu roztahanými kabely ji načerno přeprodával ostatním. Když to loni začátkem listopadu přijel natočit televizní štáb Joj!, vyzpovídal k tomu i paní Červeňákovou. Její expresívní projev se snadno zapamatovatelným memem „TuKabel!“ masově zaujal uživatele internetu a už to jelo!

Vznikly desítky různých hudebních remixů, klipů, filmů a variací a na fenomén se vrhli i obskurní obchodníci. Začali chrlit trička, teplákové soupravy a další produkty s tváří paní Červeňákové. Objevila se dokonce i počítačová hra. O měsíc později se reportéři Joj! k fenoménu TuKabel vrátili. A co myslíte, měla z toho paní Červeňáková radost?

Tady je uvedení do fenoménu TuKabel a jedenáct remixů (nenechte se zmást, že vizuálně všechny vypadají skoro stejně). Pokud vás to baví, najdete na YTB spoustu dalších.

Jak to začalo? První TV reportáž

Co se stalo pak? Druhá TV reportáž

1. Pop House

2. Hip-hop Remix

3. Gangnam style

4. Dubstep remix

5. Timbaland One Republic – Apologize remix

6. Foku Me & Sufurky Yeah

7. Milos JBMNT

8. Remix MC HAMMER a Helena

9. Britney feat

10. Top 5 Remix

11. Horor

Anketa

Chtěli byste být slavní?

Anketa se načítá...

A TADY se podívejte, že Jolanda tvrdej chleba má.

Podobné články

Doporučujeme

Další články