fb pixel 11 způsobů, jak zhubnout bez sportu a diety – G.cz
Vyhledávání

11 způsobů, jak zhubnout bez sportu a diety

Nechce se vám sportovat nebo na to nemáte čas? Nebaví vás počítat kalorie? Pomysleli jste někdy na následující jednoduché pomůcky? Jde to!

Carrie Bradshitt
Carrie Bradshitt 2.1.2018, 08:01

1. Pořiďte si psa

Vyvenčíte vy jeho nebo on vás - to je jedno. Pohyb potřebují všichni a vy ho rázem budete mít víc, než jste čekali!

2. Zamilujte se!

Protože ať už se trápíte nebo létáte v oblacích, v obou případech na jídlo pomyslíte jen velmi zřídka...

3. Uklízejte jak šílení!

V okolí budete za superhospodyňku nebo superpořádníka, vaše matka si vás konečně bude za něco vážit a vy budete pálit kilojouly jako diví! Ale zase pozor na míru, abyste nakonec nebyli za blázny!

4. Nejezděte výtahem!

Toto je známá poučka všech dámských časopisů, kterou ovšem nemůžeme vynechat. Má svůj nepopiratelný význam. A pokud se nechcete pouze zadýchat, ale chcete i vyrýsovat stehenní svalstvo, dobře se soustřeďte na každé jeho zatnutí. O to víc zabere a posílí se.

5. Tančete!

Nemusíte hned do tanečního klubu, jehož osazenstvo disponuje průměrným IQ mezi 70 a 80. Města nabízí také řadu tančíren a tanečních kurzů. A na vesnicích se dá spokojit s místními diskotékami, jen se nebojte odvázat!

6. Najděte si fyzicky náročnou brigádu!

Staňte se poslíčkem, tanečnicí, uklízečkou, dlaždičem nebo člověkem s další z mnoha fyzicky náročných profesí. Krom více pohybu získáte také více peněz a ubude vám čas na oddávání se jídlu a alkoholu.

7. Věnujte se sexu!

Sex je parádní, krásně uvolňující zábava, při které získáte orgasmus a ztratíte pár kilo. Spaluje totiž přibližně 150 kilokalorií za hodinu. Tak vzhůru do toho!

8. Do práce choďte pěšky!

Lítačku si záměrně nechávejte doma a do práce vyražte po svých. Krom pohybu vám tato cesta poskytne také nové zážitky na místech, kterých jste si v minulosti možná ještě nevšimli.

9. Nechlastejte!

V alkoholu je hodně kalorií, to už se dobře ví. Když už bez něj nemůžete z jakéhokoli důvodu být, sáhněte alespoň po suchém vínu. Ale s mírou. Na rozdíl třeba od půllitru piva (156 kcal) má dvojka bílého o třetinu menší energetickou hodnotu (105 kcal).

10. Vymezte si budget na jídlo a vařte!

Obálková metoda fungovala ještě za socíku, může fungovat i dnes! Nejlépe uděláte, když skoro celou určenou, nepříliš vysokou částku utratíte za haldy zeleniny, ovoce a luštěnin, ze kterých budete v budoucích dnech vyvářet, protože vám nic jiného nezbude.

11. Pijte smoothies!

Tyto směsi rozmixovaného ovoce, zeleniny, ledu, jogurtu a dalších přísad vás zasytí podobně jako hlavní jídlo, do těla vám však dostanou o poznání méně kalorií. Méně hutnou, avšak také méně kalorickou variantou jsou čerstvě lisované šťávy (freshe), které jsou bohatým a chutným zdrojem vitamínů. Takže pokud jste je ještě neobjevili...

A TADY máte 8 báječných receptů na koktejly z ovoce a zeleniny.

Podobné články

Doporučujeme

Další články