11 typů polibků, které na muže během jeho života čekají – G.cz
Vyhledávání

11 typů polibků, které na muže během jeho života čekají

Není pusa jako pusa. Polibků je několik druhů a většině z nich se muž během svého života nevyhne.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 29.5.2018, 07:42

Od narození až po smrt, ve vzduchu je vždy nějaký ten polibek.

1. Od mámy

Tady to všechno začíná. Svět polibků pro každého muže otevírá pusa od mámy. Postupně těch pus bývá už tak nějak až zbytečně moc a jak chlapec roste, bývá mu to i nepříjemné. Taková hezká pusa od mamky před třídou plnou spolužáků, když je vám patnáct, jednomu puberťákovi zajistí krušné chvilky v kolektivu.

2. První pusa spolužačce

Tady už to začíná být zajímavé. Několikrát jste po ní hodili penál a dvakrát vylili na hlavu vodu, čímž jste jí jasně dali najevo svůj zájem. V zimě jste jí posléze na hřišti před školou narvali sníh za krk, takže námluvy jsou u konce a může přijít pusa. Ta bývá povětšinou rychlá a rozpačitá, ale každá pusa se v tomto smutném světě počítá.

3. První uslintaný vášnivý polibek se spolužačkou

Pubertální polibky bývají zajímavé. Chodíte spolu už týden, takže je nejvyšší čas na nějaké ty intimnosti. V kině vám to nevyšlo, protože byla tma, tak jste se netrefili a jenom jí ožužlali ucho, takže lavička v parku to jistí. Ani jeden z vás neví, jak se to dělá, ale důležitý je narvat tomu druhému jazyk do pusy a tam s ním pořádně zakvedlat.

Při této příležitosti není na škodu zkusit jí i sáhnout na kozu. To budete před kámošema za děsnýho kaňoura (tedy pokud vám není třicet).

4. Zkušený polibek

A to už jste polibkový matador. Těch ústních dutin, které jste již prošmejdili vaším jazykem, ty se již nedají skoro ani spočítat. Už víte, co s jazykem, a hlavně vám při tom nestékají hektolitry slin.

5. První polibek od transvestity

A není to jen transvestita. Může to být například spolužák, nebo ten podivný mladík, co se na vás vždy v autobuse usmívá. V určitém věku není na škodu experimentovat, nicméně líbat cizího kořena na záchodě na kolejích, to asi není to experimentování, které jste si na vysoké škole představovali. Zkuste radši drogy.

6. První manželský polibek

Řekl jste ano. Ona řekla ano, tak se před oddávajícím hezky vykousnete, ať to stojí za to.

7. Rutinní polibek

Takový to, když se deset let líbáte výhradně a jen se svou manželkou. Je to jako se líbat s kámošem, který má kozy.

8. Pusa svému dítěti

To je hezké. Důležité je, aby to dítě bylo vaše. Pusinkovat cizí děti například na dětském hřišti, na to se lidé dívají s velkou nelibostí.

9. Předrozvodový polibek

Je to vášnivý polibek s milenkou těsně před sexem, během kterého vás načapá vaše manželka.

10. První polibek v garsonce s polštářem s obličejem

Je vám padesát. Jste rozvedeni. Milenka vás nechala. Děti s vámi nechtějí mít nic společného. Bydlíte v garsonce v podnájmu. Jste sám. Úplně sám. Jediný váš přítel je váš polštář Naděžda. Ze zoufalství jste mu nakreslili oči a pusu. S polštářem Naděždou si povídáte a občas ho políbíte. Jednou, když jste se ožrali, tak jste provozovali s polštářem Naděždou orální sex. Smutné.

11. Poslední polibek

Pravděpodobně to bude ten s polštářem Naděždou těsně před tím, než se uchlastáte.

A tady máte 33 nejstrašnějších polibků, které si dokážete představit.

Podobné články

Doporučujeme

Další články