11 snově úžasných cheesecaků i s recepty – G.cz
Vyhledávání

11 snově úžasných cheesecaků i s recepty

Zas v tom lítáme. Myslíme na sladké, sliny tečou po bradě. Proč jen musí být něco tak hříšně dobrého a také nádherného na pohled?

Veronika Doleželová
Veronika Doleželová 27.3.2014, 21:37

1. Pistáciový cheesecake

pistácie desserdplanet com Náš neoblíbenější - milujeme chuť pistácií. Zkuste dort sami vytvořit - máme pro vás rovnou dva recepty. Jeden ve slovenštině a pro ty náročnější v angličtině. Dejte nám vědět, jak dopadl první pokus!

2. Citrónový cheesecake

lemon cheesecake carnation.co.uk Osvěžující dezert, po kterém se doslova zapráší, až ho doma sami stvoříte - zde je recept.

3. Avokádový cheesecake

avocado cheesecake recipesandreviews.blogspot.com Zkuste si sami připravit tuto nepečenou lahůdku - dohromady s jahodami vypadá a i chutná přímo božsky. Recept je zde.

4. Cheesecake nutella bomb

Nutella kitchenconfidante.com Chuťové buňky křičí blahem. Vaše děti remcají, že cheesecake je dort ze sýra a tedy ho nebudou jíst? Jaké hlouposti je to ve škole učí, že... Trochu je potrapte touhle hříšnou nádherou. Ještě prstíčkem budou prosit, aby si mohly nabrat aspoň na lžičku. Dva recepty máte zde, první je lehčí forma, ten druhý pro kuchařky, které milují výzvy - a sladké vítězství.

5. Oreo cheesecake

cheesecake oreo dulcesofiaa.blogspot.com Je velmi jednoduché propadnout chuti extrémně sladkých sušenek, ale co si vytvořit dortovou alternativu? Může to být pekelně dobré. Zkuste tento recept.

6. Čokoládový cheesecake

Chocolate Cheesecake dailydollarcourpons.com Pro někoho velmi netradiční forma. Na velice dobrý recept vás odkážeme na tuto stránku.

7. Pomerančový cheesecake

orange verybestbaking.com Další alternativa osvěžující ovocné dobroty. A přidáte-li ještě brusinky, nebude mít váš cheesecake chybu. Recept naleznete zde.

8. Brownie cheesecake

brownie tasteofhome.com Ať už je to kalorická bomba, či ne, musíte ho aspoň jednou vyzkoušet. Pokud se vám povede vytvořit z následujícího receptu, věřte, že to bude chuťový zážitek.

9. Vanilkový cheesecake

vanilla sofeminine.co.uk Tato kombinace se vám může zdát obyčejná a jednoduchá, ale jde o úžasnou pochoutku. Snad nikdo by na tento dezert nedokázal říci "ne". Sami vyzkoušejte podle následujícího receptu.

10. Mátový cheesecake

mint maxandemilycheesecakes.com Máta a čokoláda. Blaženost, naprosto geniální spojení chutí. Tady váháme s náklonností k pistáciovému cheesecaku - protože tenhle je vážně skvělý. Jestli se vám povede, navštívíme vás při ochutnávce! Velmi dobrý recept je na této stránce.

11. Jablečný-skořicový cheesecake

apple cinamon abeautifulmess.com Samozřejmě jsme museli uvést i tuto variantu. Vyžaduje-li vaše polovička každý víkend štrúdl, zkuste zaexperimentovat a kdo ví, snad novinku ocení. Recept je zde.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články