11 skvělých a přesto nepříliš známých seriálů – G.cz
Vyhledávání

11 skvělých a přesto nepříliš známých seriálů

Přestaňte už čumět na Agents of SHIELD. Jako kdybyste se neuměli bavit o ničem jiném.

Veronika Doleželová
Veronika Doleželová 16.4.2014, 12:57

1. Black Books

Milovníci britského humoru, tenhle rozverný seriál z prostředí malého knihkupectví se dotkne vašich sarkastických srdcí. Bernard a Fran každého, kdo se opováží vstoupit do jejich krámku, posílají okamžitě do háje. Takovouhle zmagořilou dvojici chcete sledovat. Celé je to potřeštěné, šílené a vtipné. Musíte povinně vidět.  

2. Bored to Death

Sledujte, kam až rozchod s ženskou může dovést spisovatele Jonathana Amese. Nejde mu psaní, moc chlastá, tak začne blbnout a hrát si na detektiva. Doporučujeme už jen kvůli obsazení - Zach Galifianakis nás zabíjel ve třech dílech Hangover, tady to dělá zas.  

3. Party Down

Rádoby hollywoodští herci se snaží zuby nehty konečně prosadit a berou jakýkoliv kšeft. Bude vás vážně bavit, jak jim to nejde.  

4. Misfits

Parta zmetků, odsouzených k veřejným pracím, byla shůry obdarována nadpřirozenými schopnostmi. Pokud jste kdysi hltali Heroes, tohle je o několik stupňů lepší. A český dabing je špica.  

5. Mighty Boosh

Nonsencová ujetost plná britského humoru a příležitostné hudební vložky. Chcete.  

6. Happy Endings

Naštval-li vás konec HIMYM, zkuste Happy Endings, kde rozchod zkomplikuje život společným přátelům bývalého páru. Navzdory tomu, že ti dva se rozhodli zůstat přáteli, i tak je tu otázka, na čí stranu se kdo přikloní. Je to čistý mainstream, ale pobaví.  

7. Lucky Louie

Nářez těžkého kalibru od HBO. Zkoukněte nezidealizované sitkomové manželství, kde se kurvuje a píčuje o sto šest. Mrzí nás, že se natočilo pouhých 13 dílů, ale i tak jde o klenot.  

8. Rick and Morty

Podivná sci-fi šílenost, kombinace Návratu do budoucnosti, opilého Doctora Who a Futuramy. Šílený vědec se nastěhuje ke své dceři a do svých pokusů začne zatahovat svého vnuka. Bude se vám rozhodně líbit.  

9. Wilfred

Máme tu verzi australskou a pak americkou - kde hraje Elijah Wood, takže pro nás vítězí. Hlavní hrdina Ryan má sousedce pohlídat jejího psa Wilfreda. Naváže s ním přátelský vztah, ale je to tak trochu ujeté, protože jen on Wilfreda vidí jako dospělého muže v psím kostýmu.  

10. Hannibal

Luxusní doplněk k historii šíleného Hannibala, kterého hraje Mads Mikkelsen - a my z něj padáme na kolena. Sledujte, jak si Hannibal Lecter jako uznávaný psychiatr hraje se svým pacientem, detektivem Willem Grahamem, na kočku a myš. Naprosto fascinující podívaná.  

11. IT Crowd

Dva ajťáci musí skousnout, že jejich nadřízenou je žena, která sotva ví, co je to internet. Starší, ale stejně pořád vtipná britská záležitost.
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu