11 povolání, která se nejčastěji objevují v pornu – G.cz
Vyhledávání

11 povolání, která se nejčastěji objevují v pornu

Učitelé na tom nejsou nejlépe.
Zdroj: profimedia.cz

Taky jste si všimli, jak málo pornofilmů se točí o hornících, programátorech nebo strojvedoucích? A na druhé straně je spousta profesí, které jsou v pornu zobrazovány pořád dokola. A které kvůli tomu mají pošramocenou pověst.

Jarda Sauer
Jarda Sauer 21.2.2016, 15:14

1. Ředitelé a ředitelky

reditel yourdailypornstars.com Postup je vždy tentýž: Ředitelé i ředitelky se tváří zlostně a zvou si vystrašené podřízené k sobě do kanceláře na kobereček. Podřízení očekávají, že dostanou pořádný pojeb. Což se pak i skutečně stane.

2. Učitelé a učitelky

ucitelka clandestinoweb.com Žák, který má samé pětky, musí zůstat po škole se starší učitelkou, která má solidní čtyřky - to je přeci logické, i když není jasné, jakým způsobem mu to má ve zlepšení studijních výsledků pomoci. A za postaršími učiteli zase přicházejí žačky, které chtějí lepší známky. Takže si učitel musí důkladně přezkoušet, jak hluboké mají, ehm, znalosti.

3. Sekretářky

sekretarka macklifestyle.com Pokud jste se někdy podivovali nad podobností slov "sekretářka" a "sekret", tak po zhlédnutí libovolného porna z korporátní zasedačky se už nikdy podivovat nebudete.

4. Pokojské

pokojska scenicreflections.com Přijdou do vašeho hotelového pokoje vyleštit okna jako na potvoru zrovna v momentě, kdy jste ve sprše. Takže vám rovnou pomohou (v závislosti na vašem pohlaví) i s leštěním svícnu nebo cíděním pekáče. Nebo jak tomu říkáte.

5. Údržbáři

udrzbar tnation.t-nation.com Přicházejí ihned poté, co hlavní hrdinka zděšeně zjistí, že jí kape sprcha nebo že má ucpaný odpad ve dřezu. Jsou zruční, takže zvládnou sprchu utáhnout nebo odpad prošťouchnout za pár vteřin. O to víc času jim pak zbývá na obtáhnutí nebo prošťouchnutí spokojené klientky.

6. Automechanici

mechanik nsfwgirls.com Skoro nikdy je neuvidíte auto skutečně opravovat - vždycky se jen poflakují po dílně, a když si lehce vystrašená zákaznice jde vyzvednout auto, které tam měla na kontrole podvozku, tak udělají kontrolu podvozku i jí. A rovnou jí doplní i provozní kapaliny.

7. Maséři a masérky

maser foto-bugil-adult.blogspot.com Nestarají se o vaše zablokovaná záda nebo křeče v lýtku. Všechno je mnohem přímočařejší: Maséři klientkám vychrstnou půl litru masážní emulze na záda a o něco později ještě přidají zhruba stejnou porci poněkud odlišné emulze na prsa či na obličej. A masérky svým klientům ulevují od napětí nejen rukama, ale i poševním svalstvem. A dalšími způsoby.

8. Doktoři

doktor sodahead.com Krásná a stydlivá dívka navštíví svého lékaře a svěří se mu, že ji trápí nějaká banalita. Třeba že ji někde píchá nebo se jí špatně polyká. Doktor, věrný Hippokratově přísaze, jí přikáže, aby se celá svlékla, a chvíli jí provádí preventivní prohlídku proti rakovině prsu i rakovině děložního čípku. Problémy s pícháním i polykáním se následně vyřeší samy.

9. Sestřičky

sestricka freecodesource.com Jak jinak má chudák zdravotní sestra změřit teplotu pacientovi, než že mu strčí vhodný nástroj do pusy nebo do zadku? A může se pak divit, když jí pacient svým nástrojem provede to samé?

10. Poslíčci s pizzou

pizza club-memphismonroe.com Paní domu jim přichází otevřít zásadně nahá nebo jen v něčem hodně úsporném. Nikdy pro ně nemá peníze na dýško, a tak jim místo peněz nabídne adekvátní protislužbu. Během následujících minut pak už není hlavní rekvizitou příběhu pizza, ale slovo, které se s ní v češtině skvěle rýmuje.

11. Policisté a policistky

policie patdollard.com Policistky výhradně zastavují rychle jedoucí řidiče. Nejdřív jim chtějí dát pokutu, ale nakonec se rozhodnou jim jenom dát. Oproti tomu policisté mají nejčastěji za úkol zavřít se s podezřelou ženou ve vyslýchací místnosti a vymlátit z ní přiznání svými velkými a tvrdými obušky.

Jestli na vás jdou hříšné myšlenky, rozhodně neklikejte na fotky dívek, které si nacvičují orální sex!

Podobné články

Doporučujeme

Další články