fb pixel Jak zneužít vlastní tělo: 11 podivných rentgenových snímků – G.cz
Vyhledávání

Jak zneužít vlastní tělo: 11 podivných rentgenových snímků

Pojem "lidská popelnice" už nikdy nebudete vnímat stejně.

Jindra Bučan
Jindra Bučan 11.2.2015, 13:25

1. Pouzdro na manikúru

Australan Pat Skinner se po 18 měsících vrátil do nemocnice. Stěžoval si, že ho od poslední operace nějak bolí břicho. Když mu lékaři udělali rentgen, konečně zjistili, kam se zatoulaly jejich ztracené nůžky. Pro vás je to skvělý způsob, jak si sbalit manikúru na cesty.

2. Držák na nože

Trojice mladíků se v roce 2008 pokusila zabránit loupeži. Jeden z nich měl smůlu a skončil s nožem v hlavě. Na druhou stranu měl zároveň i štěstí, protože tohle ošklivé zranění přežil. Proto se nemusíte bát a kdykoliv, když nebudete mít při vaření kam odložit nůž, už víte, kam s ním.

3. Krabice na vánoční ozdoby

Děti jsou schopny sníst vše, na co přijdou. Haley Lents není žádnou výjimkou. Když jí bylo 8 let, našla za domem barevné železné ozdůbky a v domnění, že to jsou sladkosti, je snědla. Podstoupila operaci a ze všeho vyvázla bez újmy. Vy teď víte, kam schovat vánoční ozdoby, ať pro ně zase za rok nemusíte šplhat na půdu nebo je lovit někde ve sklepě. Mějte je pěkně u sebe.

4. Krabička na bižuterii

Muž z Nového Mexika chtěl svoji přítelkyni požádat o ruku. Nenapadlo ho nic lepšího, než jí prstýnek hodit na dno mléčného koktejlu. Výsledek vidíte nahoře. Teď se ale zamyslete nad tím, jak je to vlastně praktické! Všechny šperky můžete nosit neustále s sebou a nemusíte se bát, že vám je někdo ukradne.

5. Náhradní hřebík vždy po ruce

Tenhle muž byl tak šikovný, že se mu podařilo, střelit si hřebík rovnou do čela. Všem kutilům tak ukázal návod, jak mít u sebe alespoň jeden hřebík vždy, když je potřeba něco zatlouct.

6. Neomezujte se jen na jeden

Ale zas to moc nepřehánějte. Ať nedopadnete jako Chen Liu. Toho totiž někdo pistolí na hřebíky zabil. Tak až si budete rezervní hřebíky schovávat na tohle vychytané místo, pozor na to, kolik jich je!

7. Taštička na klíče

Matka na chvíli nedávala pozor a její 18měsíční dítě skončilo s klíči v oku. Nemusíte mít strach, plně se uzdravilo. A ti, kdo pořád ztrácí klíče, teď už vědí, kam je příště mají dát.

8. Náhradní žárovka, která se nerozbije

Nikdo, ani sám pacient, si nebyl jistý, jak se tam ta žárovka vzala. Takže pokud se vám tehle způsob skladování náhradních žárovek zalíbil, musíte sami zjistit, jak na to.

9. Plato na vajíčka

Je to stejné jako se žárovkou. Vezměte si, jak je uvnitř vašeho tělo všechno měkké, tam nic nepraskne. A navíc v sobě můžete uchovávat i pštrosí vejce! I když tohle by měl údajně být obří ledvinový kámen...

10. Starý nábytek

Co se starým nábytkem? Kam dát alespoň část, vám poradí mladík, který se jedné noci porval v baru. Skončil totiž tak, že ho odváželi s nohou od židle zapíchnutou v obličeji. Tak snad vám to pomůže, až se budete chtít zbavit svých starých, rozbitých krámů.

11. Pouzdro na zbraň

Ano, na rentgenovém snímku je opravdu člověk s granátem v hlavě. Jak se mu to stalo a jestli je to pravda, se už ale raději ptejte jeho. Jinak je to skvělý nápad pro každého, kdo chce mít u sebe pro jistotu zbraň, ale nemá peníze na pěkné kožené pouzdro.

A TADY máte 15 rentgenových snímků zvířat, které vám odhalí překvapivé souvislosti.

Podobné články

Doporučujeme

Další články