11 naprosto dementních hraček, které kupujete svým dětem – G.cz
Vyhledávání

11 naprosto dementních hraček, které kupujete svým dětem

Proč jim to kupujete? Protože to prostě chtějí a vy s tím nic nenaděláte... Že? Zaměřili jsme se na kraviny, které teď aktuálně leží v krámech. Raději tam ty uvedené nechte, ať se na ně práší dál.

Veronika Doleželová
Veronika Doleželová 20.5.2014, 14:00

1. Šipka Zartz

šipka pongo.cz V popisku z jednoho katalogu hraček se můžete u téhle skvělé hračky dočíst: "Napřáhni a vší silou ji hoď proti stěně/skříni. Budeš šokován, na co všechno se šipka dokáže přichytit!" Byla bych šokována, kdyby byl z toho někdo šokován. Je to prostě šipka. S přísavkou. Demence.  

2. Timargo

Protože byli úspěšní Pokémoni, Digimony, Gormiti a další vymašťovačky, musel někdo vymyslet i Timargo. Je to tak trapný, že to ani nemá svůj vlastní seriál - a to už ho mají dokonce i Angry Birds. Co to je vlastně za kravinu, po které teď začínají vaše dítka toužit? Malá plastová kapsle velikosti menšího vejce s ledkou. Promítá to obludky, se kterými můžou prťata pořádat souboje. Strašná kravina.  

3. DJ méďa

dj sparkys.cz Šeredný plyšový medvěd, který zopakuje v "rapovém rytmu", co mu vaše dítko nakvoká. Ten, kdo tohle vymyslel, by se měl smažit v pekle.  

4. Motýlí deník

Další blbinka do pokoje vaší dcerunky, na kterou se začne po čtyřech dnech od koupě prášit. V plastovém deníku je víla. Zatáhnete za šňůru, otevřete deník, víla vyletí. To je prostě boží.  

5. My Little Pony Equestria Girls

doll My Little Pony máme normálně rádi. Ten seriál je fajn, dokonce ani figurky nejsou špatné, je to celé extrémně roztomilé, sladké jako marshmallow. Růžové poníky prostě své holčičce rádi koupíte. Edice panenek Equestria Girls je ale demence. Poníky přestalo bavit být poníky, takže se změnily v lidi. Jestli je něco horšího než Monster High (na kterých malé holky ujíždí brutálněji než na teď příliš nudné Barbie), jsou to tyhle kýčovité panny.  

6. Hladoví žabáci

hladovi zabaci sparkys.cz "Akční stolní hra".  Stolní a hra sedí, ještě jen chceme dodat, že je dementní. Vaše dítě si ji zahraje třikrát a pak celá krabice skončí schovaná na nejvyšší polici v jejich pokoji, aby na ni co možná nejméně viděli.  

7. Vysmátí kámoši opice/kočka

vysmati-kamosi-opice srovname.cz Plyšová opice nebo kočka. Reagují na pohyb, čidlo mají nad očima. Jakmile se před plyšákem něco mihne, začne se smát a válet po zemi. Hračka, která vypadá, jako kdyby měla nezvladatelný epileptický záchvat. To prostě chcete.  

8. Přeskakovadlo

přeskakovadlo stolni-hry.heureka.cz Proti nápadu nic nemáme, vypadá to dobře. Sice jsme dřív měli už švihadlo, ale proč nezkusit něco nového. Provedení se ale u tohoto kusu naprosto minulo účinkem. Celé přeskakovadlo je z plastu, takže ho vaše dítě za nějakou dobu roztříská vzteky, protože se mu ta koule i s celým gumovým provazem bude motat kolem kotníku a žádná sranda z toho nebude. A pak se zas vrátíte ke švihadlu. Jak prosté.  

9. Furby

New_FURBY_2013_By_Hasbro diytrade.com Kdysi jsme ho všichni měli. Pestrobarevná sovička, ňahňalo to na nás tou svou debilštinou (promiňte, furbijštinou), zpívalo, bylo roztomilé, nechalo se krmit, říhalo. Švanda první tři dny, co jsme ho dostali, pak už jen dlouhé věky spal někde v tmavém koutě skříně. Teď se Furby vrací. Je otravnější, protože může měnit povahy podle toho, jak moc si s ním bude vaše dítě hrát. Takže pokud se na něj po nějaké době vykašle, bude už jen zlej a naprosto otravnej pokaždé, když ho zapnete. Navíc je k němu vyvinutá aplikace do tabletu či mobilu. Jestli jste někdy měli rádi svého starého Furbyho, tohoto nového hi-tech hajzlíka budete ze srdce nenávidět.  

10. Skákající králíček

skakajici_kralicek_2 mrakyhracek.cz Další extrémně inteligentní společenská hra. Váš malý genetický odkaz po ní zatouží, protože na krabici zajda vypadá extrémně roztomile. Hra je  o tom, že vytahujete mrkve ze zajíčkova pole. Ten nečekaně v průběhu hry vyskakuje. Je z plastu, takže pokud ho nechytíte, brzy se vám nebo potomkovi ho podaří rozmlátit. Prostě to naštve. A zážitek skoro nulový.  

11. Chodící prasátko/pejsek/kočička/králíček

chodici-prasatko obrovskeslevy.cz Interaktivní hračky. Vaše noční můra. Jakmile prase, psa či králíka spustíte, budou cajdat po bytě a rachotit a řvát. Prase je nejhorší, pes je ve střední třídě. Králík je z nich překvapivě nejsnesitelnější. Kočka pro změnu zase mňouká jako pedofil schovaný v křoví. Tyhle hračky vám moc k srdci nepřirostou. Minimálně vám způsobí migrénu.  
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články