11 herců, kteří sami sebe hluboce litují – G.cz
Vyhledávání

11 herců, kteří sami sebe hluboce litují

Kývli na roli ve filmu, snímek natočili, shrábli prachy - ale nikdy se nezbavili blbého pocitu, že se dobrovolně účastnili tvorby naprosté sračky.

Veronika Doleželová
Veronika Doleželová 20.9.2014, 15:00

1. George Clooney

George-Clooney-como-Batma Batman a Robin byl tak hrozný propadák, že Clooneymu dodnes běhá mráz po zádech, kdykoliv si na své účinkování v tomto bijáku vzpomene. Kdyby dokázal získat všechny jeho kopie, s kanystrem benzínu by uspořádal malý táborák.  

2. Dakota Johnson

image Film 50 odstínů šedi ještě ani není v kinech a herečka Dakota Johnson v hlavní roli se už jen klepe, až bude vypuštěn ven - rozhodně ale ne samou radostí. Přiznala, že snímek je jen příliš trapné porno a nejspíš bude příšerným propadákem. To je nám sice líto, ale stejně tímhle sotva koho odradí, aby na to nešel do kina.  

3. Megan Fox

megan_fox_transformers_2-wide Herečka se rozhodla aspoň jednou být sama k sobě trochu upřímná. Uznala, že její herecké nadání se v obou dílech Transformerů, kde účinkovala, obzvlášť neprojevilo. Možná si časem přizná i ten zbytek...  

4. Shia LaBeouf

shia_labeouf_transformers_wide-560x282 Celá generace ho proklíná za zohavení úžasné série filmů Indiana Jonese. Křišťálová lebka byla příšerný paskvil. Shia si toho je naštěstí vědom a je mu to také upřímně líto, že se vůbec do něčeho takového pustil. My si ale nejsme jistí, jestli mu vůbec chceme odpustit.  

5. Arnold Schwarzenegger

red-sonja-brigitte-nielsen-arnold-schwarzenegger-kalidor-billboard-600x300 Rudá Sonja je tak špatný film, že ho Arnie využíval jako výchovný trest. "Je to příšerný film. Když děti překročily práh mojí trpělivosti, zavřel jsem je do pokoje a musely ji sledovat nejméně desetkrát za sebou. Pak jsem s nimi už neměl potíže."  

6. Jennifer Garner

Jennifer-Garner-Elektra-7 Je krásné se na ni dívat, zato film, kde si zopakovala svou postavu Elektry z Daredevila, by herečka (a i my) nejraději vymazala z paměti. Děj, dialogy, nebyl tam ani náznak vtipu, vše čpělo bolestivou trapností.  

7. Sylvester Stallone

tumblr_m6yt70RqTL1rz5zkso1_1280 Stůj, nebo maminka vystřelí, by podle Stallona měli pouštět na policejních stanicích jako donucovací prostředek. "Je to naprostá hrůza. Pusťte to někomu, kdo je obviněný z vraždy a on se vám stoprocentně dozná, jen aby tu frašku nemusel sledovat až do konce!"  

8. Halle Berry

Catwoman_(Halle_Berry)_5 Oscarová Halle Berry si taky jednou musela utřít ostudu. Catwoman byl propadák. Ocenění za nejhorší herečku si kočičí žena šla převzít s úsměvem - prý se nebylo čemu divit, Warner Bros ji obsadili do příšerné sračky.  

9. Pierce Brosnan

2002_die_another_day_3 S Halle Berry (čerstvě oceněnou Oscarem) natočil vůbec nejhorší bondovku, Dnes neumírej. Horší zápletku žádný jiný Bond nepředstavil a to dokonce připustil i jiný představitel slavného agenta 007, sir Roger Moore. To holt zabolí.  

10. Al Pacino

al-pacino-jack-and-jill Jak se mohl kdysi tak skvělý herec dostat do příšerné koniny Jack a Jill? To nikdo nepochopí. Je to velmi depresivní podívaná.  

11. Ben Affleck

benaffleck2 Bena Afflecka jsme prostě nemohli vynechat. Škvarek, který po jeho výkonu zůstal z Daredevila, si už ze zad nikdy neodloupne. Komiksoví fandové mu do smrti příšerný zážitek neodpustí - a co teprve až podobně zmasakruje všemi zbožňovaného Batmana, který bude brzy následovat. Budeme čekat se zatajeným dechem...
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články