11 důvodů, proč je vaše číča smutná

Jste-li pravá kočičí dáma či muž, tohle by vás mělo zajímat.
Twitterový účet Why My Cat Is Sad vysvětlí vše o vašich chlupatých miláčcích. Kočky jsou vlastně jako vy - flustrované z přílivu smutku všedních dnů. Teď máte příležitost jim konečně nahlédnout do duše.  

1. Můj kocour je smutný, protože prožil mnoho předchozích životů v uplynulých érách a ví spoustu hnusáren, o kterých byste rozhodně nechtěli slyšet.

cat  

2. Můj kocour je smutný, protože mu život nabízí spoustu, hromady, kvanta citrónů - ale nikdy si z nich nemůže udělat citronádu, protože je kocour.

cat2  

3. Můj kocour je smutný, protože každý říjen myslí na pronásledování čarodějnic a spoután ryzí bolestí se nedokáže ubránit slzám.

cat3  

4. Můj kocour je smutný, protože byl obviněn z vraždy a nemá žádné pořádné alibi.

cat4  

5. Můj kocour je nešťastný, protože vyrazil na vandr do přírody vylepšit své dovednosti, ale ztratil se a propukl v pláč.

cat5  

6. Můj micák je nešťastný, protože je Národní den koček, ostatní číči paří, ale on se drží stranou a cítí se trapně.

cat6  

7. Můj kocour je nešťastný, protože by si přál žít v 70.letech, kdy holky z hudební branže ještě měly krásně přirozené vlasy.

cat7  

8. Můj kocour je rozhozený, protože má druhá kočka mu šeptá nevhodný návrh obsahující hromady kokainu a striptérek.

cat8  

9. Kocour je smutný, protože je založením intelektuál, potrpí si na stimulující konverzaci, ale ostatní kočky mluví jen o sexu, myších a hláškách z chatu.

cat9  

10. Můj kocour je smutný, protože slyší každé zlomené srdce na tomto světě - a to ho naplňuje nezměrnou bolestí.

cat10  

11. Můj kocour je smutný, protože moje druhá kočka si dala za cíl dokumentovat každý moment jeho života v nepovedených selfies.

cat11

Komentáře

Doporučeno pro vás