11 důvodů, proč litujete, že jste si nechali udělat tetování – G.cz
Vyhledávání

11 důvodů, proč litujete, že jste si nechali udělat tetování

Na Facebooku už nějakou dobu sledujete stránky talentovaných tatérů, Inked Magazine, projíždíte fotografie dokonalých, vyumělkovaných kérek a dobře víte, že mezi nimi ta vaše není. Naštve to, co?

Veronika Doleželová
Veronika Doleželová 22.3.2016, 15:50

1. V 80. letech jednorožci ještě nebyli tak gay

unicorn

2. Ta holka, jejíž jméno jste si nechali vytetovat na rameno, se s vámi nakonec opravdu rozešla. I ta, jejímž jménem jste to za těžké peníze nechali překrýt.

3. S nejlepší kamarádkou jste si nechaly udělat stejný motiv. Teď tu holku nesnášíte, dluží vám prachy a pokaždé, když se na onu kérku podíváte, máte pěkný vztek.

match

4. Ten motiv na stehnu se nějak po letech roztáhl a už není tak jednoduché poznat, o co jde...

5. Měli jste sice připravený skvělý návrh, ale vybrali jste si bohužel tatéra, který stál za prd.

scarlett

6. Tetoval vás brácha vašeho kamaráda, měli jste to levněji. A o to hůř to dopadlo.

7. Vaše dívka začala tetovat a vy jste samozřejmě neodolal a nechal se od ní permanentně počmárat. O nějakou dobu později následoval hnusný rozchod a vy ji teď máte doslova vrytou do kůže, napořád.

Bad

8. Aspoň jednou do týdne se vás někdo ptá, co to vaše tetování má vlastně znamenat. Co pro vás znamená. Proč jste si ho nechali udělat. Jestli to za to stálo. To vás po nějaké době nejspíš začne neskutečně štvát.

9. Na pracovních pohovorech se najdou tací experti, kteří vás kvůli tetování neberou vážně.

work

10. Opili jste se a nechali si udělat opravdu nevkusnou, nechutnou kérku, třeba kolem bradavek. Vaše přítelkyně je pokaždé zhnusená, když se svlékáte.

11. Když už kérku, chtěli jste rozhodně nápis, který by vystihl váš životní postoj. Vyšlo to jinak, než jste si představovali.

regret

Podobné články

Doporučujeme

Další články