10 způsobů, jak dát chlapovi najevo, že ho nechcete – G.cz
Vyhledávání

10 způsobů, jak dát chlapovi najevo, že ho nechcete

Láska je složitá emoce, která se nedá vynutit, city vůči někomu prostě buď chováte, nebo ne a je těžké... blablabla. Zde je deset možností, jak odpudit frajera, který je na vás přilepený jako psí exkrement na podrážce boty určené pro horskou turistiku.

Gement
Gement 20.2.2017, 16:50

45047192-end-relationship

1. Nedělejte z něj plán B

Nelákejte ho ven pokaždé, když se na vás vykašle jinej chlap. Tenhle vám sice vždy okamžitě přiběhne pofoukat ego, i kdyby kvůli tomu měl zatáhnout pohřeb vlastní matky, ale k čemu to je, když se po půlhodině v jeho přítomnosti nudíte. Ztrapňujete sebe i jeho.

2. Omezte fyzický kontakt na minimum

Přestaňte se ho dotýkat, dávat mu ‚kamarádskou‘ pusu, při níž má na tajňačku erekci a už vůbec s ním nespěte opilá. Chlap, co je do vás zamilovaný, nepozná při sexu ty jemné nuance mezi „miluju tě, a proto se na tebe dívám takhle“ a „nemiluju tě, ale sem opilá a nadržená“.

3. Nesvěřujte se mu

Nesvěřujte mu problémy z práce, problémy s kamarádkami, svoje zdravotní problémy, fakt, že trpíte nedostatkem lásky nebo že se s vámi někdo rozešel. To chlapa rozněžní, je mu vás líto a dolejzá se svými rádoby empatickými radami. Přitom o tom ví samozřejmě kulový.

4. Svěřujte se mu

Naopak se mu svěřujte s tím, kdo je váš nový objev, kdo se vám líbí, kdo se s vámi líbal, s kým jste spala a podobně. Často opakujte, ty seš ale fajn kamarád, promiň, teď musím odejít vykonat blowjob, a podobně.

5. Nepřijímejte dárky a komplimenty

Na hlášky jako Jsi nejhezčí, na tebe nikdo nemá, sluší ti to a tady máš diamantový prsten, kvůli kterému jsem musel prodat dům a rodiče, nijak nereagujte. Absolutně zakázané jsou projevy nadšení, děkování a sexuální protislužby z pocitu vděčnosti a špatného svědomí.

6. Předstírejte, že jste lesba

Riziko fejkového randění s kamarádkou tkví v tom, že ten chlap by se mohl chtít aspoň v posteli přidat. Udělejte ze sebe feministickou odpudivou fundamentální lesbu, která mu bude připomínat jeho tlustého kamaráda.

7. Zkuste řeči o práci a minimu času

Na tohle skočí asi málokdo, ale za zkoušku nic nedáte. Zkuste na něj použít generické výmluvy o tom, že máte moc práce, málo volného času, že by vám to neklapalo a že jste každý v životě někde jinde. A samozřejmě, že mu přejete, aby si našel někoho lepšího než jste vy.

8. Začněte si s jeho kamarádem

Trochu těžší kalibr, ale zas to pak pochopí i nejnatvrdlejší frajer ze všech. Jde jen o to, ukecat jeho kamaráda, protože chlapi mezi sebou mají takovou podivnou nepsanou zásadu, že do holek kámošů se nedělá. Na druhou stranu, kamarád je kamarád, ale sex je sex.

9. Přestaňte komunikovat

Pokud nic nezabírá, utněte komunikaci. Přestaňte mu psát jako první a na jeho četné dotazy ve stylu Jak se máš? prostě neodpovídejte. Je to sice lehká kořist a nějaká jistota objetí ve chvíli, kdy nikoho nemáte, ale on si přece zaslouží lepší než jste vy, viz bod 8.

10. Řekněte mu to

Sejděte se s ním a řekněte mu: „Promiň Pavle, ale já tě nechci.“ To obvykle zabere stoprocentně.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu