fb pixel 10 zaměstnání, ve kterých se nejvíc chlastá – G.cz
Vyhledávání

10 zaměstnání, ve kterých se nejvíc chlastá

Možná je na čase změnit působiště.

Václav Rybář
Václav Rybář 5.10.2015, 15:10

1. Stavaři (17 %)

999 Však ona se ta dřina musí spláchnout několika kousky. Cihla k cihle, pivo k pivu a už se vezete.

2. Kuchaři (12 %)

des Půl vína do jídla, půl vína do sebe. Však ono se to v těch nákladech rozpustí.

3. Kamioňáci (11 %)

333 Stres a samota vhánějí kamioňáky do náručí prostitutek. Jenže taková vodka je přibližně desetkrát levnější. Jasná volba.

4. Telemarketeři (10 %)

444 Když vás třikrát během týdne vyfakuje Ivan Brezina, sáhnete po flašce naprosto spolehlivě.

5. Dělníci u pásu (10 %)

666 Každý den stejná místnost, stejní lidé, stejné součástky. Bez nároku na odpočinek nebo jakékoliv lelkování. Z toho by jednomu hráblo, kdyby se nenapil.

6. Farmáři (9 %)

222 Kdo by mne asi tak za volantem traktoru kontroloval? Přejedu si leda tak vlastní stračenu a Frantovy pálenky je ve sklepě na dvě sezóny dopředu.

7. Sekuriťáci (9 %)

111 Další den bez kudly v zádech se prostě musí oslavit. Zvlášť když po noční na parkovišti musejí ještě dopoledne vyrazit přerovnat regály do supermarketu.

8. Architekti (8 %)

555 Když se vás zákazník potřinácté zeptá, jestli by ten dům za tři miliony korun nemohl mít interiér jako z Iron Mana, protože se to manželce líbí, a pokud možno bazén rovnou pod balkonem, buď ho na místě zamordujete, nebo se prostě jen o samotě opijete za tichého tškání.

9. Doktoři (7 %)

888 Stařenky pořád nosí děkovné nikoliv v korunách, ale v litrech. Peníze za přesčasy neexistují, minulý týden jste málem zapomněli trubičku v břiše pacienta a sestry o vás trousí pomluvy. Nejradši byste si ten chlast dali rovnou do kapačky.

10. Hospodští a barmani (12 %)

777 Ředíte Jima i Jacka, aby vám po šichtě v každé flašce něco zbylo. Jakmile totiž spočítáte manko, je život skrz dno hned trochu snesitelnější.

A tady jsou pro změnu nejnebezpečnější povolání na světě.

Podobné články

Doporučujeme

Další články