fb pixel 10 vět, které nikdy neříkejte finančnímu poradci – G.cz
Vyhledávání

10 vět, které nikdy neříkejte finančnímu poradci

Po světě běhá spoustu finančních poradců. Podle nedávného průzkumu to je až 3,5 finančního poradce na jednoho obyvatele.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 24.8.2016, 11:47

Tyto bytosti jsou vesměs vlezlí prospěcháři a ubránit se jim není snadné. Alespoň do začátku vám můžeme nastínit, co jim nemáte říkat a naopak, co zase jo.

1. „Ano, rád se s vámi sejdu“ místo: „Jděte do prdele a už mi nevolejte“.

2. „Dobrý den, těší mě“ místo: „Už teď se mi z vás zvedá kufr“.

3. „S financemi mi opravdu nikdo nepomáhá, takže si vás rád vyslechnu“ místo: „Po tom ti je hovno“.

4. „Se svým pojištěním jsem spokojen, ale když říkáte, že to zařídíte lépe, tak vám věřím“ místo: „Naser si ty šizuňku“.

5. „Ano, rád vám poskytnu všechny své smlouvy s bankou, abyste si udělal obrázek“ místo: „mám za pasem zbraň a do deseti vteřin budu střílet“.

6. „Takhle jsem o tom nepřemýšlel. Máte pravdu“ místo: „Máš mě za debila?“

7. „Vypadá to, že tomu opravdu rozumíte“ místo: „Ty vole, bydlíš u rodičů, přijel jsi v erárním bávu, který si vy kurvy mezi sebou půjčujete, abyste vypadali ve vatě, máš na ruce levný padělek Rolexek a už dvě hodiny tady srkáš sodovku, bo nemáš prachy na druhou, takže si naser ty nedostudovaný budižkničemu“.

8. „To, co říkáte, dává smysl“ místo: „Mluvíš úplný kraviny, co tě naučili na dvoudenním školení, ty holobrádku ubohej“.

9. „Pojďme to tedy podepsat“ místo: „Ses posral ne?“

10. „Ano, rád vám dám kontakt na mé kamarády, abyste jim mohl zavolat a pomohl jim nezištně s jejich financemi“ místo: „Já ty kamarády zavolám rovnou. Je to pár negrů s letlampou, ty zmrde“.

A TADY máte 9 důvodů, proč nám finanční poradci lezou krkem.

Podobné články

Doporučujeme

Další články