fb pixel 10 věcí, které se ještě stanou o Vánocích 2015 – G.cz
Vyhledávání

10 věcí, které se ještě stanou o Vánocích 2015

Zdroj: Vimeo.com

Na Vánocích je pěkné to, že vás ničím nepřekvapí. Pro jistotu si ale projděte letošní sváteční itinerář, a ujistěte se, že jste opravdu připraveni.

Jarek Přichystal
Jarek Přichystal 23.12.2015, 10:41

1. Veřejně známé osoby budou držet palce Karlu Gottovi.

2. Jestli někdy teroristé z ISIL - úchylně vysazení na symbolická data - něco provedou, tak 24. 12.

3. Ve večerních zprávách „z domova“ se rovněž dozvíme, kolik domovů od svíček a prskavek zas chytlo a za kolik minut na místo přijeli hasiči.

4. Znovu nám přijdou vtipné sms s naivně dojemnými říkankami anebo veselými variacemi na sváteční klišé typu, že slipy se mají měnit aspoň o Vánocích

5. Po rozbalování dárků se z patiček podružných e-mailů od kamarádů a známých dočteme, že to bylo „odesláno z mého iph. 6s“

6. Nedokoukáme ani jednu novou pohádku – i tentokrát budou nesrovnatelně horší než ta šedivá o princezně a dobarvovaná o pekařovi s císařem. Vlastně už dobarvili obě dvě.

7. S přáteli si vyměníme názory na jediné správné složení bramborového salátu.

8. V televizi nám sdělí, kolik kliniky přijaly lidí se žlučníkovým záchvatem.

9. Hlídači, IT experti a jim podobní nepostradatelní lidé se napakují na příplatcích za pobyt v teplé tiché kanceláři během státního svátku.

10. Čas zbývající do Štědrého večera už můžeme počítat na hodiny. Přesto na vás z rádia, televize nebo internetu ještě nejméně 100x stihnou křiknout sousloví „vašim blízkým“. Pak už ale bude zas dobrých 9 měsíců klid.

Je nápor nadsazených očekávání nad vaše síly? Odpočiňte si s Nikolou Muchovou a její písní Ježíš.

Podobné články

Doporučujeme

Další články