10 věcí, co musí všichni hipsteři povinně vlastnit – G.cz
Vyhledávání

10 věcí, co musí všichni hipsteři povinně vlastnit

Pokud máte vše z následujícího seznamu, gratulujeme, jste hipster. Pokud ne, gratulujeme, vedete kvalitní život.

Markéta Lukášková
Markéta Lukášková 1.4.2014, 22:06

1. Ručně ušitou brašnu

Koupit si klasickou mainstreamovou kabelu někde v obchodě? Jste se asi zbláznili ne? Hipster si nebude dávat svoje vinyly, foťák z roku 78 a nejnovější vydání Respektu, Živlu, Redwaye a Revolver Revue leckde. Dá si je do ručně vyrobené kožené brašny, kterou si nechal ušít na zakázku, protože je to skvělá investice na celý život. Nic není víc sexy než chlap s kabelkou. stažený soubor    

2. Vousy

Nedbale jakoby přerostlé, ale ve skutečnosti samozřejmě pečlivě zastřihávané a pěstované. Buď se objevují v podobě kníru (ale nikdy ne během Movemberu, protože to je moc mainstream) anebo chmýří na bradě, co opadne, když prásknete dveřma.    

3. Brýle Ray Ban

Jiná značka slunečních brýlí prostě neexistuje, toleruje se maximálně, pokud byste vyhrabali čtyřicet let staré lennonky po babičce. Co se týče těch dioptrických, tam jde hlavně o obroučky á la Woody Allen. mejor-vestidos-europa-best-clothing-europe-skyscranners-modaddiction-fashion-moda-chic-glamour-hipster-italia-francia-espana-inglaterra-dinamarca-milan-madrid-man    

4. Úzké kalhoty

Ty kalhoty musí být úzké tak, že je v podstatě ani na sebe nemůžete natáhnout. Musí vám obepínat vaše rachitické nožičky a musí být trochu spadlé na boky, rozhodně nikdy v životě si nepořizujte kalhoty klasického střihu.  

5. Hadrovou tašku

Hadrové tašky se nosí přes rameno klidně navíc ještě k té kožené kabelce. Nosíte v nich vinyly, časáky a bio chleba. Na hadrových taškách jsou různé vtipné nápisy jako třeba "I am not hipster" nebo obrázky (obrácený trojúhelník je jasná volba). stažený soubor (1)    

6. Trojúhelník

Musíte ho mít nejen na hadrové tašce, ale taky vytetovaný na zápěstí, za uchem, na nártu, všude. Noste takové i prsteny, noste i trička s trojúhelníkem a pořiďte si jeden i jen tak, na hraní.  

7. Boty

Vždycky musí být tak trochu jeté, ale vlastně drahé a kvalitní. Ideální jsou Vans nebo Keds, oboje si můžete přizpůsobit obrazu svému, pomalovat, změnit barvu tkaniček a Kedsky už dokonce prodávají pro hipstery předem jeté. Gorra-Beanie-hipster-style-estilo-men-Fashion-Wallpaper    

8. Houmles čepici

Jo, tu čepici, co vám na hlavě plandá jak zpoloviny slezlý kondom. Je to cool a nezávislé. Pokud nejste čepicový typ, noste klobouk, v podstatě jakýkoliv. Hodně hipsterská je fedora posazená na temeno hlavy.  

9. Kolo, co nefunguje

Kolo jedině třicet let staré bez převodovek. V Praze si teda docela máknete, ale zas to vypadá superstylově a nikdo vám to neukradne, leda nějaký další hipster. Nemusíte na tom vlastně ani jezdit, ale vozte ho s sebou. Výstřižek    

 10. Oldschool triko

Rádoby oldschool triko nebo košile, co vypadají jako po tátovi, ale vy jste za ně ve skutečnosti dali v Urban Outfiters nebo Fredu Perrym 100 dolarů. Nevadí, to je investice do budoucna, stejně jako ta super kožená brašna.
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články