10 typů pánského spodního prádla, které dneska frčí – G.cz
Vyhledávání

10 typů pánského spodního prádla, které dneska frčí

Zdroj: www.aliexpress.com
Dominik Landsman
Dominik Landsman 2.9.2015, 13:00

Myslíte si že pánské spodní prádlo je oproti tomu ženskému bezinvenční, nemá správný drive a nedokáže oslňovat? Máte pocit, že svět mužského spodního prádla je nudný a že se smrsknul pouze na slipy a trenky? Ba ne, i muž si dnes může vybrat z velkého množství spodního prádla.

1. Slipy

Takový úplný základ pánského spodního prádla. Dnes je tento typ dávno přežitý a slipy jsou doménou vyhublých geeků a podobných paniců. Ačkoliv slipy nechávají prostor pro fantazii, většina žen si při pohledu na muže ve slipech raději nic nepředstavuje.

2. Trenýrky

Klasika dnešních dnů. Většina mužů v oblasti spodního prádla příliš neexperimentuje a převzala tento trend s povděkem. Oproti hnusným slipům, v trenkách nic nedře, nic není připláclé a vše hezky dýchá a spokojeně se pohupuje ze strany na stranu. Nejčastěji bývají trenýrky kostičkované s knofličkem vepředu, který nemá žádnou funkci (ani na urychlení močení), neboť než ho rozepnete, tak se pomočíte.

3. Boxerky

Další vývojová fáze klasických trenýrek. Oproti nim, jsou ale boxerky upnuté na tělo, takže v nich jsou vidět obrysy zadku i penisu. Boxerky se nedoporučují málo vyvinutým mužům, neboť nedostatky, které se v klasických trenýrkách ztratí, vycházejí v boxerkách na povrch.

4. Tanga

I pánové zabrousili do těchto sfér spodního prádla a jsou mezi nimi i tací, kteří si tenkou nit mezi svými půlkami přímo hýčkají. Ostatní normální muži je nosí výhradně z recese a krátkou dobu, jelikož zaříznutá tkanička v zadku není nic příjemného (autor článku několikrát odzkoušel) a navíc na sebe toto spodní prádlo váže nutnost depilace zadku, aby nebyla ostuda.

5. Boxerky pro jeho i jeho potěšení

Toto decentní spodní prádlo je již pro náročnější milovníky, kteří mají ohledně své sexuální orientace jasno a vědí, co od života čekat. Je k mání jak v kožené variantě, tak ve vězeňském provedení a slibují nejen příjemný pocit, ale i komfort a bezproblémové vniknutí.

6. Plameňák

Spodní prádlo pro vášnivé ornitology může oslovit i širokou veřejnost, neboť nabízí nejen velký úložný prostor, ale taktéž dává možnost k přímé manipulaci.

7. Tahle věc

Velmi zajímavá možnost, jak ze sebe před náhodnou známostí na jednu noc udělat kreténa. Toto spodní prádlo nedává prostor představivosti takřka žádný a je to pouze taková berlička pro exhibicionisty, kteří se pak mohou ohánět, že nebyli nazí, že byli přece ve spodním prádle.

8. Síťované slipy s košilkou

Tento set síťovaných slipů a síťované košilky jistě zajistí minimum pocení, neboť vypadá velmi prodyšně. Růžová barva mu dodáva ten pravý punc opravdového macho mužství. Toto prádlo je určeno pro sebevědomé muže, kteří ví, co chtějí a jak toho dosáhnout.

9. Pánský set s podprsenkou

Tady začíná už opravdu přituhovat. Pokud ženám závidíte podprsenku, můžete si ji koupit spolu s pánskými kalhotkami, jelikož i to se už vyrábí a i to dnes muži nosí. Těžko říct v čem je přednost tohoto setu oproti klasickým trenýrkám, avšak ke svátečním účelům, jako je například návštěva kostela, se hodit může.

10. Slipy bez prdele

A jsme ve finále. Pokud máte rádi uvolněnost, volnost a prodyšnost vašich zadních partií, jistě toto spodní prádlo užijete. Při běžném nošení je sice velmi náročné na osobní hygienu, neboť při její nedodržení hrozí různé fleky na kalhotách, ale pokud nosíte neradi tanga z důvodu šňůrky mezi nohama, toto je pro vás ideální řešení.

A TADY se můžete podívat jakým módním trendům propadaly ženy v devadesátkách.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu