fb pixel 10 tajemství Justina Biebera: žádná satira, myslíme to vážně! – G.cz
Vyhledávání

10 tajemství Justina Biebera: žádná satira, myslíme to vážně!

Tohle by čekal málokdo. Někdejší idol náctiletých dívek natočil dospěle znějící album a zažívá obrovský comeback.

Jarek Přichystal
Jarek Přichystal 16.2.2016, 09:15

1) V roce 2013 zažil Justin na mnichovském letišti smutný rozchod. Celníci mu zabavili jeho opici Malpu kapucínskou jménem Mally, protože ke zvířeti neměl náležité doklady. Přestože zaplatil pokutu 9830 eur (v přepočtu cca 265 500 Kč), primáta už si pak nikdy nevyzvedl. Dnes žije v zoo Serengeti Wildlife Park v německém Hodenhagenu. Ta opice, samozřejmě.

2) Rubikovu kostku dokáže tento 21letý miláček dívčího (a čístečně jiště i chlapeckého) publika složit v čase kratším než 2 minuty. O tomto svém nadání už podal důkaz v roce 2011 v německém televizním pořadu „Vsaďte se, že…,“ kde se objevil jako host.

3) Jeho čtvrté a nejnovější album Purpose je obrovský úspěch. V Německu se dokonce jako první mužský interpret dostal hned se třemi skladbami do desítky nejúspěšnějších hitů. Rekordu dosáhl s tituly „Love Yourself“ (Miluj sebe sama), „Sorry“ a „What do You Mean?“ (Co máš na mysli?)

4) Otec Jeremy má kromě Justina ještě dvě další děti s jinou ženou. S polovičními sestrami Jazmyn (7) a Jaxon (6) tráví spoustu času a dokonce je bere na dovolenou.

5) Za pronájem vily s obytnou plochou 700 m² ve vyhlášené čtvrti Beverly Hills v Los Angeles Bieber platí v přepočtu 1 485 000 korun měsíčně, tedy 50 000 korun denně. Z futuristického skleněného domu se 6 ložnicemi má nerušený výhled na moře.

6) Otec Bieberovi v 17 letech dovolil druhé tetování – pod podmínkou, že si ho nechají vytetovat společně. Na světovém turné oba zašli v Izraeli do tetovacího salonu a od té doby se na jejich žebrech skví nápis ישוע neboli Yeshua (Ješua), což je v hebrejštině Ježíš.

7) Justin Bieber má na Googlu vlastní vyhledávač. Na adrese beabersearch.com se zadávaná hesla filtrují takovým způsobem, že nejprve vypadnou veškeré výsledky, které souvisejí s Bieberem – tedy je to něco na způsob severokorejského intranetu.

8) Bieber je velký fanoušek ledního hokeje, který je v jeho rodné Kanadě národním sportem. Na ledu se pohyboval už od dětství a v 18 letech chtěl s tímto nadaným útočníkem dokonce jeden amatérský hokejový tým podepsat smlouvu. Bieber, který už tehdy sklízel úspěchy na podiu, ale nabídku nepřijal.

9) Po čtyři roky střídavě chodil a nechodil s dnes třiadvacetiletou herečkou Selenou Gomezovou (Sázka na nejistotu, Hotel Transylvánie 2), mezitím ale začal chodit s Hailey Baldwinovou (19). S touhle modelkou se zná již několik let.

10) Svou popularitu Bieber glosuje sebeironickými poznámkami, když na talkshow vtipkuje na vlastní účet. V novém filmu Zoolander 2 hraje v jedné podivné krátké scéně sám sebe. Bieber nakonec ve filmu zemře, ale stihne si ještě pořídit selfie.

Aještě se podívejte na jednu jeho zcela nedávnou kauzu – příznivci Justina Biebera si zacpápají uši: zpěvák nezemřel, nýbrž žije vesele dál.

Podobné články

Doporučujeme

Další články