10 otázek, které zdržují od života každého přemýšlivého jedince

Nejjednodušší to mají hloupí lidé. Nepřemýšlí, co by, kdyby, nebilancují, nehodnotí, nelitují. A když, tak jen povrchně a krátce.
A pak jsou tady přemýšlivci, kteří se cyklí v otázkách a odpovědích. Chudáci.  

1. Žiju fakt naplno?

Přemýšlivý jedinec vidí ty miliony možností, které mu život nabízí. Vidí, že pokud je zdravý, v podstatě mu nic nebrání dělat cokoliv, kdykoliv a s kýmkoliv. Často pak jen nečinně zůstává stát někde na rozcestí a místo toho, aby jel alespoň na půl plynu, nejede vůbec. homer-simpson-gondolat-animated  

2. Je tenhle vztah to, co chci?

Přemýšlivý jedinec taky vnímá všechny drobné nuance ve vztahu, který právě prožívá. A často ztrácí přehled o tom, co je opravdu důležité a co je jen malichernost.  

3. Myslela jsem si, že v tomhle věku už dávno...

Přemýšlivý jedinec plánuje nebo alespoň sní. A očekává. A jak už to tak bývá, po fázi očekávání většinou přichází fáze zklamání.  

4. Kolik peněz vlastně potřebuju

Přemýšlivý jedinec se nikdy nemůže rozhodnout, zda je lepší vydělávat méně a žít více, nebo se hnát za prachama, zabezpečovat sebe a rodinu, ale na úkor toho, že se totálně oddělá.  

5. Mají mě rádi?

Přemýšlivý jedinec nevěří. Neustále se chce ubezpečovat, že má kolem sebe jenom ty pravé, ty jeho skalní.  

6. Jsem dobrá dcera/matka/kamarádka?

Přemýšlivý jedinec nevěří ani sobě. Tuší, že by mohl pro svoje nejbližší dělat víc, než dělá doteď. Přemýšlivý člověk se pak neobejde bez své denní dávky vína. Homer-Thinking  

7. Kdybych tehdy...

Přemýšlivý jedinec se zasekává na minulosti, převrací svoje chyby vidlema, rozebírá si, proč co udělal a jaké by to bylo, kdyby to neudělal.  

8. Nenabiju si držku, když...

Přemýšlivý jedinec má problém vrhnout se po hlavě do vztahu, nejisté kariéry nebo prostě do neznáma. Právě proto, že jsou mu jasné veškeré možné následky.  

9. Mám to tam postnout, nebo ne

Přemýšlivý jedinec má dokonce problém nahrát fotku na Instragram, protože si za A není jistý, k čemu tahle sociální síť vlastně je, za B neví, který filtr použít a koneckonců ani neví, jestli ta fotka má nějakou uměleckou nebo informační hodnotu.  

10. Zajímá to někoho?

Přemýšlivý jedinec má problém psát pro g.cz.     Takže, jestli jste podobný typ, určitě klikněte SEM, ať máte o čem přemýšlet.

Komentáře

Doporučeno pro vás