10 nejvtipnějších žen současnosti – G.cz
Vyhledávání

10 nejvtipnějších žen současnosti

Ačkoliv tuto myšlenku spousta mužů odmítá, na světě existují ženy, které jsou vtipné.

Markéta Lukášková
Markéta Lukášková 8.2.2014, 20:43

1. Jenna Marbles

Vlastním jménem Jenna N. Mourey je sedmadvacetiletá holka, která se proslavila díky Youtube. Její první video How To Trick People Into Thinking You're Good Looking (Jak přimět lidi myslet si, že vypadáte dobře), mělo pět milionů shlédnutí za první týden a Jenna pokračovala dál, o jejím dalším videu už se psalo v New York Times. Nyní má 11 milionů odběratelů a vlastní osmý nejúspěšnější kanál na Youtube, mezi ženami je jednoznačně první. Příjmení Marbles si dala podle svého psa Mr.Marblese, protože nechtěla, aby její matka vystopovala, co na Youtube dělá.
 

2. Ellen DeGeneres

Ellen je americká komička, herečka a moderátorka vlastní talkshow, držitelka desítek televizních cen a žena, která jako jedna z prvních celebrit otevřeně přiznala svou lesbickou orientaci. Ellen momentálně moderuje The Ellen Show, kam si zve hosty a docela vtipně si z nich střílí. Sice prvoplánovými vtípky, ale naprosto neodolatelně. Její série zpívání s celebritami na záchodě má na Youtube miliony shlédnutí a na její show je divácky nejatraktivnější to, že nikdy není jasné, co se stane. Jednou Ellen sezvala na pódium Psye, aby naučil Britney Spears tančit Gangnam style, jindy zase spontánně nechala oddat seriálovu herečku Kaley Cuoco a jejího snoubence.
 

3. Tina Fey

Superúspěšná americká komička a scénáristka, která se podílela na vzniku pořadu Saturday Night Live na konci devadesátých let, následně psala scénář a hrála v seriálu 30 Rock nebo třeba Mean Girls. Absolutně největší úspěch měla její parodická scénka ze Saturday Night Live v roce 2008, kdy hrála tehdejší kandidátku na viceprezidentku, Sarah Palin. Tina také už podruhé za sebou moderovala Zlaté Glóby společně s kamarádkou a kolegyní Amy Poehler.
 

4. Amy Poehler

A když jsme u té Amy Poehler, ta sem bezpochyby patří taky. Stejně jako Tina se podílela na Saturday Night Live a dostala za to dvakrát cenu Emmy. Teď hraje v komediálním seriálu Parks and Recreation a moderovala s Tinou Fey udílení Zlatých Glóbů. Z jejich vtipného glosování světa šoubyznysu a filmu byli nadšeni kritici i diváci.
 

5. Jennifer Lawrence

Ve světě nehybných botoxových ksichtů a slabomyslných výroků dvacetiletých hereček o smyslu života je Jennifer Lawrence něco jako zjevení. Herečka, která hraje převážně vážné role, je nesmírně vtipná a spontánní a z její účasti v talkshow nebo na předávání cen pravidelně vznikají virální videa. Buď proto, že Jennifer zahlásila něco naprosto neadekvátního k situaci, nebo proto, že vtrhla do záběru pózující kolegyni, atd atd. Je navíc velice chytrá a inteligentní a z jejích výroků se stávají klasické hlášky. Po všech Hannách Montanách a Lindsay Lohan mají holky v USA konečně pořádný idol.
 

6. Mellisa McCarthy

Stand up komička, která nyní hraje i v celovečerních snímcích. Propracovala se k nim přes seriály, českému divákovi bude známá nejvíce asi jako Sookie St.James ze seriálu Gilmore Girls. Mellissa je známá svým vyrovnaným přístupem ke své nadváze a otevřeně přiznala, že hubená vypadala lépe, ale že prostě miluje, když se může najíst.
 

7. Sarah Silverman

Komička, která se zaměřuje hlavně na otázky rasismu, feminismu, sexismu a veškerých sociálních tabu. Také se podílela na Saturday Night Live a měla svůj vlastní Sarah Silverman Program na stanici Comedy Central. Pět let chodila se známým americkým moderátorem Jimmym Kimmelem, kterému natočila dnes již legendární song I'm fucking Matt Damon.
 

8. Mindy Kaling

Američanka indického původu, která se podílela na scénáři a produkci seriálu The Office, jednoho z nejúspěšnějších komediálních seriálů poslední dekády. Hrála tam nablblou Kelly Kapoor, tedy povahově diametrálně odlišnou postavu, než je Mindy v reálu. Nyní má vlastní seriál The Mindy project o doktorce gynekoložce. Je samozřejmě opět komediální.
 

9. Jolanda

Je třeba tu mít i zástupce z Česka. Jolanda, tato Halina Pawlowská generace Ezo.tv je rozhodně tou nejzábavnější ženou, kterou lze v současné době na televizní obrazovce spatřit. Její věštby jsou tak skvělé, že si vysloužily několik zdařilých hudebních remixů. Žádná ženská vás proste tolik jako Jolanda nerozesměje. Nepřepínejte kanela!
 

10. Marie Pojkarová

Marii sem samozřejmě řadíme jen za předpokladu, že všechno, co doteď stvořila, je součást nějaké promyšleného komediálního projektu, a že nic z toho nemyslí vážně. Protože když natočí klip, kde osahává Bohuše Matuše nebo si s ním dává high five zahrabná v písku, tak to prostě musí být geniální parodie, ne? Marie se drží už léta zajetého standardu, který nastavila svou první hitovkou Pejskové se koušou.
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články