fb pixel 10 nejočekávanějších filmů roku 2016 – G.cz
Vyhledávání

10 nejočekávanějších filmů roku 2016

Jistě, teď se všichni třeseme na Star Wars. Ale tyhle ukázky rozháraly naši zvědavost a prostě se nemůžeme dočkat, co z toho bude. I vy, filmožrouti, zavětříte velkou parádu.

Veronika Doleželová
Veronika Doleželová 17.12.2015, 07:50

Co všechno nám do filmového světa přinese rok 2016? I když se nám zanedlouho splní vánoční přání díky novým Star Wars, nemůžeme si pomoct a mlsně koukáme i na další ukázky. A vypadá to všehovšudy velmi, velmi dobře.

1. Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti

Jak dopadne souboj nabušeného mimozemšťana s pláštěnkou proti temnému rytíři Gothamu? V tomhle filmu se dočkáme nejen legendární bitvy dvou superhrdinů, ale po dlouhém očekávání se objeví i řada dalších hrdinů, včetně krásné Wonder Woman, na kterou se geekové třásli celá léta. Bude to nakládačka.

Předpokládané datum premiéry: 24. března 2016

2. Captain America: Civil War

Tentokrát výskají nadšením fandové Marvelu. Politika se vmísí do činnosti týmu Avengers a probudí mezi spojenci svár. Přátelství jde stranou, superhrdinský tým si půjde po krku. A jen jedna strana může zvítězit, ovšem za jakou cenu?

Předpokládané datum premiéry: 5. května 2016

3. X-Men: Apocalypse

X-Meni v posledním filmu cestovali časem a doslova měnili chod dějin. Teď ale mají daleko větší problém. Ze spánku procitne mocný mutant, který z nynější podoby světa není zrovna nadšený - a tak se rozhodne provést radikální úpravy. Další komiksová řežba je na světě a bude o co stát.

Předpokládané datum premiéry: 19. května 2016

4. Deadpool

Už to s těmi komiksovými adaptacemi přeháníme? Ale kdeže. Deadpool je unikátní magor, který za sebou zanechává jen spoušť a přitom chrlí jednu příšernou hlášku za druhou. Oproti výše zmíněným bojovkám tohle bude veselá komedie se závanem střelného prachu a kýbly krve. Deadpoola musíte mít rádi. On by vám ani jinak nedal na výběr.

Předpokládané datum premiéry: 11. února 2016

5. Independence Day: Resurgence

Nikdy jsme příliš nebyli na americké svátky, ale Den nezávislosti, ten filmový, se nám vryl hluboko do srdce. A je tu druhý díl. Emzákům kdysi Amerika nakopala zadky. Tak se po letech vrací pro odvetu - a s definitivně větší ráží než před lety. Kolena nám při sledování traileru doslova zrosolovatěla.

Předpokládané datum premiéry: 23. června 2016

Dalších pět nejočekávanějších filmů roku 2016 i s trailery najdete na druhé straně...

Další strana

Podobné články

Doporučujeme

Další články