10 národů, které si nejvíc libují v plastické chirurgii

Obrázek uživatele Vaclav Rybar
09.10.2014, 18:10
Pod kudlu se leze nejen v bohatých státech, ale především v zemích, kde kvete plastická turistika. Už kupujete letenky?

1. USA (4 miliony operací ročně)

4444 Vzhledem k obrovskému množství zákazníků a minimálnímu tlaku na ceny je Amerika pořád ještě etalonem plastických operací. Tady se koumají nové trendy a používají kosmické materiály. Momentálně frčí zmenšování prsou. U chlapů.  

2. Brazílie (2,1 milionu operací ročně)

 

3. Mexiko (884 tisíc operací ročně)

3333 Jste oškliví a chudí? Nezoufejte, pokud nemáte na nejlepší kalifornské chirurgy, můžete skočit přes hranici a pořídit si stejný zákrok za třetinovou cenu. Za výsledek a sterilitu operačního sálu tu ovšem nikdo neručí. Přesto jsou místní chirurgové členy mezinárodní asociace zmíněného stavu, která dala tenhle žebříček dohromady.  

4. Německo (654 tisíc operací ročně)

 

5. Španělsko (447 tisíc operací ročně)

1111 Čím dál tím rychleji expandující evropská centrála plastické turistiky. O práci je na jihu Evropy skutečně nouze, a tak se stávající i narychlo přeučení felčaři naučili nabízet nejrůznější procedury. Sjíždějí se za nimi zákazníci z celého kontinentu.  

6. Kolumbie (420 tisíc operací ročně)

 

7. Itálie (375 tisíc operací ročně)

topinka Pověstné italské orlí nosy zajišťují značnou část obživy tamních plastických chirurgů. Navíc do Itálie čím dál tím častěji jezdí i nároční Francouzi, kteří nemohou ustát vlastní předražené kliniky.  

8. Venezuela (291 tisíc operací ročně)

 

9. Argentina (287 tisíc operací ročně)

2220 V Argentině posledních pár let vyloženě bují nejrůznější dovolenkové balíčky. Přijeďte se ohřát, zatančit si tango a ráno si místo na pláž nebo do wellnessu můžete skočit na odsátí podbradku nebo vám vyrobíme hezčí půlky. Cena za čtrnáct dní na pláži a tři hodiny pod kudlou bývá neodolatelná a turisté se jenom hrnou.  

10. Írán (174 tisíc operací ročně)

 

Komentáře

Doporučeno pro vás