10 hříšně nádherných cupcakes i s recepty – G.cz
Vyhledávání

10 hříšně nádherných cupcakes i s recepty

Cupcake neboli hrnečkový mini dortík. Jejich půvab spočívá v jednoduché přípravě a obrovskému možností zpracování - fantazii se meze nekladou! Za ně musíme poděkovat především Americe. Cupcakes jsou tou nejchutnější věcí, které kdy Západ světu dal.

Veronika Doleželová
Veronika Doleželová 20.2.2014, 20:07

1. Cupcakes ze Sesame street

theleanerchef com autheleanerchef.com.au Dle vašich dovedností si můžete vytvořit na cupcakes téměř jakoukoliv postavičku ze Sezamovy ulice. Zabodují jak na dětské oslavě i nostalgicky zasáhnou kdejakého dospělého. A přitom jsou ještě tak dobré. Recept naleznete zde.

2. Red velvet cupcakes

whiskitforabiscuit comwhiskitforabiscuit.com Pokud chcete překvapit, zkuste právě červené těsto, nebo-li jak se takto barevným cupcakům říká Red velvet. Recept je přímo tady. Červené těsto možná nebude tak sladké jako obvykle, ale to můžete vynahradit ještě sladší polevou (recepty dále).

3. Vanilková klasika

thetasteoftravel comthetasteoftravel.com Vhodné pro úplné začátečníky - a hlavně, kdo nemá rád vanilku! Od tohoto receptu se můžete odpíchnout a učit se nové odvážnější variace chutí. Recept najdete na tomto odkazu.

4. Čokoládové cupcakes s arašídovým máslem

honeydearest com http://honeydearest.com Pro někoho děsivá kombinace arašídového másla a čokolády může být ve výsledku hotovým orgasmem chuťových buněk. A i vypadají naprosto lahodně! Zde máte recept a střelhbitě k troubě.

5. Duhová variace

foodbeast com http://foodbeast.com Naprosto ohromné na pohled, spouštěč slin. Příprava je sice piplačka, ale výsledek stojí za to. Recept je od vás jen jedno kliknutí.

6. Brownies pochoutka

sallysbakingaddiction com http://sallysbakingaddiction.com Po téhle variantě se musí v mžiku zaprášit. Opět můžete využít jakoukoliv polevu dle vaší preference - a o krémech se ještě zmíníme níže. Recept pro brownies cupcakes najdete na tomto odkazu.

7. Kokosové cupcakes

londonreidblog com http://londonreidblog.com Po kreativní stránce nejsou nijak těžké, ba mají velmi jednoduchou přípravu a chutnají skvěle. Velmi dobrý recept naleznete zde.

8. Třešňová záležitost

crustabakes wordpress com http://crustabakes.wordpress.com Nebudete-li v létě vědět, co s nadbytkem úrody třešní či višní, rada je následující. Recept najedete na tomto odkazu. Když třešní nebude zrovna dostatek, je tato varianta perfektní i s kandovaným ovocem. Zapráší se po nich. Mimochodem, třešně jdou pěkně dohromady s červeným těstem - výše zmíněný recept Red velvet.

9. Karamelové potěšení se solí

hairbowsandbutter blogspot com http://hairbowsandbutter blogspot com Nespletli jsme si ingredienci, opravdu se k přípravě těchto cupcaků použije i sůl - a výsledek vás může i přes zjevné obavy velmi překvapit! Zde recept.

10. Tvarohové cupcakes - na více způsobů

madaboutcakes com au http://madaboutcakes.com.au Variantu s tvarohem zase můžete doplnit ovocem dle vašeho výběru. Recept sice odkazuje na tvarohovo-broskvové provedení, ale nám přijde bezkonkurenční borůvkový cupcake - do toho ještě křupavou posypku a máte dokonalý letní dezert.

Krémový bonus

Velice pěkné recepty na několik základních a chutných krémů na vaše budoucí cupcaky naleznete na tomto odkazu. Kombinujte dle libosti a užijte si pečení! allthingscupcake com http://allthingscupcake.com

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články