fb pixel 10 herců, před kterými nestihli schovat mikrofon – G.cz
Vyhledávání

10 herců, před kterými nestihli schovat mikrofon

Kosmické syntetizátory ze zahrádky kapitána Kirka. Brácha Sylvestera Stalloneho – osmdesátky opravdu snesly všechno. Billy Crystal je špičkový moderátor, ale pokoušet se o zpěv a ještě o dvouhlas? Fail... V Miami Vice byla dobrá muzika, ale z Dona Johnsona to pěveckou hvězdu nedělá. + DALŠÍCH 5 FOTEK + DALŠÍCH 6 FOTEK

Když jste slavní, vždycky se ve vašem okolí najde spousta lidí, co vás poplácá po zádech, ať už sáhnete na cokoliv. A pak to odnesou koncoví uživatelé, v tomhle případě především jejich sluch.

Václav Rybář
Václav Rybář 15.8.2018, 14:50

Říká se, že někteří herci zvládnou zahrát cokoliv, jenomže každý má někde své limity. Tak jako Pierce Brosnan na place muzikálu Mamma Mia. Pro některé skupiny diváků byl tenhle film nesnesitelný už svou premisou, ale když začal bývalý James Bond zpívat, dostalo peklo nový rozměr. Proč někdo nezasáhnul a nenechal to předabovat? Prostě si mysleli, že to lidé filmové hvězdě odpustí.

Stejná logika stojí i za singly, které zejména v osmdesátých a devadesátých letech zaplavily trh s cédéčky a vinyly. Však on si někdo koupí zpívající filmové hvězdy navzdory tomu, že jim Bůh zlato do hrdla nenadělil a většinou je nevyzbrojil ani šikovnými producenty. Navíc šlo o dobu bez autotune, takže výsledek připomínal kombinaci diska a nehtů drhnoucích o školní tabuli. Jestli náhodou na tyhle pecky narazíte v antikvariátu, držte se v uctivé vzdálenosti. Ševci by se měli držet svého kopyta a tahle pěvecká desítka je toho nejlepším důkazem.

Projděte si následující galerii:

Někteří herci se naštěstí snaží zpívat jen před kamerou, ale ani to většinou není nejlepší nápad.

Podobné články

Doporučujeme

Další články