10 důvodů, proč svou přítelkyni vzít pod stan – G.cz
Vyhledávání

10 důvodů, proč svou přítelkyni vzít pod stan

V létě máte ideální šanci ověřit, zda váš vztah má budoucnost, nebo ne.

Jarda Sauer
Jarda Sauer 18.5.2015, 10:00

Stačí, když partnerku přemluvíte k tomu, aby strávila pár dní jen s vámi a se stanem. Když bude rezolutně odmítat, klidně se s ní rozejděte rovnou - chcete přeci žít s holkou do nepohody a ne s cukrovou panenkou! A co všechno vám týden pod stanem přinese?

1. Naučíte ji spolupracovat

spoluprace reddit.com I tak základní věc, jako je stavba stanu, se dělá ve dvou výrazně lépe než sólo. Spolupracujte, pomáhejte si. Ostatně děláte to pro sebe, abyste nemuseli v dešti nocovat pod širákem. Uvidíte, jak se vám bude tahle zkušenost hodit, až budete za pár let tapetovat dětský pokoj! Pokud žena brblá a má tendenci nechat všechnu práci na vás, rozejděte se na nejbližším rozcestí.

2. Prověříte její kondici

kondice travelingwithjc.blogspot.com Ujdete každý den třeba deset kilometrů, vylezete na hrad či na rozhlednu a zaplavete si v řece... Pořád to bude výrazně víc, než na co jste během roku zvyklí. Začíná vaše drahá skuhrat? Tak pozor! Dívka, která není v kondici, si přeci nezaslouží, abyste se s ní dělili o svou genetickou informaci!

3. Spojí vás nenávist k ostatním

nenavist columbian.com Jste unavení, možná i zmoklí, chcete jen spát. Ale za řekou, u níž nocujete, jede až do dvou do rána diskotéka s tou nejdementnější hudbou. Nebo kolem vašeho stanu chodí hluční opilci. Vaše únava i podráždění narůstá. Když si partnerka začne zlost vybíjet na vás, je to špatně. Když se ale v nenávisti spojíte proti celému světu, půjde o možná i věčné pouto!

4. Donutíte ji vážit si dobrého jídla

jidlo trekkingnepalhimalaya.wordpress.com Kolem nás jsou kvanta skvělých restaurací. Vaření je v módě. A tak už všechny ženy chápou rafinované pokrmy jako běžnou součást života. Teď ale budete ve venkovských putykách obědvat utopence nebo si před stanem na lihovém vařiči klohnit bramboračku. A připomenete jí, že skvělé jídlo je odměna, nikoliv samozřejmost.

5. Ověříte si její oddanost

obětavost nature-photogallery.eu Nemusí vás zrovna uštknout zmije (i když i to se může stát). Stačí, když se vám na místo, kam si sami nedosáhnete, přisaje klíště. Zvládne vám ho vaše milá vyoperovat, nebo to vzdá a vystaví vás encefalitidě a borelióze? Pokud vám odmítne pomoci, tak ji klidně pošlete domů a snažte se si co nejrychleji najít jinou ochotnou záchranářku.

6. Zbavíte ji falešného virtuálního světa

bez telefonu clubtread.com Nejpozději během druhého dne se jí vybije smartphone. Bude bez facebooku, bez mailu, bez zpravodajství. A pokud je to "ta pravá", tak zjistí, že nic z toho doopravdy nepotřebuje. Budete mít papírovou mapu, jízdní řády na zastávkách a svou intuici. A bude to super.

7. Risknete ponorkovou nemoc

ponorka wallpas.com Bude s vámi trávit 24 hodin denně, často na malém prostoru. Vy nezmizíte na pivo s kamarády, ona si nepůjde podrbat na kávičku se sousedkou. Uvidí všechny vaše chyby (a vy ty její, samozřejmě). Zvládnete to oba v klidu? Dobře. Začnete se nenávidět? Taky dobře, aspoň jste to odhalili včas.

8. Budete s ní sdílet krásné věci

krasne veci onelifeonewhistler.com Když sedíte před stanem a díváte se na západ slunce, to je přeci krása, ne? Stejně jako když ve stanu ležíte a posloucháte, jak na něj bubnují dešťové kapky. Nebo když se ráno jdete orosenou travou vykadit někam do bezpečné vzdálenosti. A společný prožitek krásy lidi spojuje, to je dokázáno.

9. Budete si povídat

povidat blog.finishline.com Protože jste spolu sami dva, budete si povídat. Profitovat z toho budete oba dva - jí se splní sen (má muže, který s ní mluví), a vy zjistíte, jestli není úplně intelektuálně marná. Pokud rozhovory s ní vyhodnotíte jako málo stimulující, tak už víte, co máte dělat.

10. Obohatíte svůj sexuální život

sex expic.net Sex ve stanu je prostě jiný. Máte málo místa, do kolene vás tlačí ešus nebo baterka a navíc, pokud máte aspoň základy slušného chování, se snažíte si vše odbýt potichu, abyste nerušili půlku kempu nebo lesní zvěř. I hygienické podmínky bývají omezené, tak se připravte na živočišnější zážitek. Pokud váš vztah zkoušku stanem přežije, je zde jistá šance, že to jednou dospěje ke svatbě... Přečtěte si raději už dopředu, co a kdo vás během svatby potká.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu