fb pixel 8 důkazů, že naši prapradědečkové měli rozhodně z čeho vybírat! – G.cz
Vyhledávání

8 důkazů, že naši prapradědečkové měli rozhodně z čeho vybírat!

Sex-appeal je ukrytý v ženské chůzi.
Zdroj: Alfred Cheney Johnston

Neodolatelní andílci Victoria's Secret se můžou klidně a s přehledem jít bodnout!

Veronika Kratochvílová
Veronika Kratochvílová 23.7.2017, 16:00

Pokud se domníváte, že krásné ženy 20. let minulého století definoval pouze silný a melodramatický make-up s minimem přirozenosti, rádi vás vyvedeme z omylu. Portréty těch nejkrásnějších dívek, které důkladně vybíral světoznámý brodwayský impresario Florenz Ziegfeld, jsou jasným důkazem toho, že měřítka tehdejší ženské krásy nebyla od těch dnešních zas tak příliš odlišná.

1. Zrno od plev

Ziegfeld Follies byla jednou z nejproslulejších produkcí někdejší Brodwaye. Pozornosti se jí ale nedostávalo jen díky představením, která produkovala, nýbrž kvůli překrásným dívkám, které zde hrály a tančily. Ředitel společnosti Florenz Ziegfeld se tak prakticky stal prvním profesionálním scoutem.

2. Láska k ženám

První inspirací a zároveň osudovou láskou byla Florenzovi překrásná kavárenská zpěvačka Anna Held. Její neodolatelně ženská postava ve tvaru přesýpacích hodin a francouzský přízvuk ho uhranul natolik, že se rozhodl udělat z ní hvězdu.

3. Úrodná půda

Postava přesýpacích hodin a uhrančivý pohled.

Byl přesvědčený o tom, že Američanky jsou nejkrásnější ženy na světě. Stačí jim dodat eleganci a šmrnc Francouzek a nebudou mít konkurenci. O tom bychom s ním lehce polemizovali.

4. Inspirace

Jeho snem bylo stvořit lepší představení, než tehdy proslulá Folies-Bergere. Věděl, že choreografie je až druhořadá záležitost. V první řadě musí zaujmout dívky. A tak se dal do hledání těch nejkrásnějších v zemi!

5. Sex appeal

Krása jde ruku v ruce s charismatem.

Své dívky hledal všude. Ve velkých městech i na vesnicích. Nehledal dokonalou krásu, nýbrž ženy, z nichž vyzařuje ženskost a přitažlivost. To byl také hlavní klíč jeho pozdějšího úspěchu.

Pokračování a další fotografie včetně galerie najdete na následující straně.

Další strana

Podobné články

Doporučujeme

Další články