10 dokonalých kin, ve kterých si můžete dát i šlofíka – G.cz
Vyhledávání

10 dokonalých kin, ve kterých si můžete dát i šlofíka

Holky preferují, když je pozvete napřed do kina a pak až do postele. Jde to ale i obejít a spojit.

Elsa K.
Elsa K. 14.7.2016, 19:20

U nás si na pohodlném letišti při sledování filmu na širokoúhlém plátně v horizontální poloze bohužel (kromě pražského Bio Oko) zatím nepohovíte. Zato v těhle luxusních kinech rozprsknutých po celém světě (ale hlavně v Asii, kde odjakživa věděli, jak vypadá pravý relax) si můžete udělat pohodlí par excellence.

1. Blitzmegaplex, Jakarta, Indonésie

a wedo.co.uk Blitzmegaplex-Jakarta-Indonésie-creadictos-com creadictos.com Řetězec luxusních kin v Indonésii nabízí absolutní komfort. Na pohovce plné sametových a hedvábných polštářů se můžete přitulit k partnerovi a klidně se v rámci siesty i občerstvit - od toho tu jsou přenosné stolky.

2. TVG Cinemas, Beanieplex, Malajsie

Beanieplex-Malajsie-news-com-au news.com.au Beanieplex-Malajsie-beardedswede-com beardedswede.com Mezi nejpohodlnější kinosály na světě patří určitě i tenhle malajsijský. Na gaučích širokých dva metry se můžete při sledování filmu "rozpliznout" v obrovských polštářích připomínajících obří Fatboye.

3. Cine de Chef, Soul, Jižní Korea

Cine-de-Chef-Soul-Jižní-Korea-creadictos-com creadictos.com Cine-de-Chef-Soul-Jižní-Korea-toptenintheworld-com toptenintheworld.com Dokonalý zvuk linoucí se ze všech koutů (dokonce i z podlahy), to nejlepší z italské a francouzské kuchyně připravené špičkovými šéfkuchaři, hostesky - prostě luxus na entou.

4. Nokia Ultra Screen, Bangkok, Thajsko

Nokia-Ultra-Screen-Bangkok-Thajsko-bangkok-com bangkok.com Před filmem si můžete odpočinout v Bangkok Airways Lounge a pokud film začíná před 9. hodinou večerní, dostanete zdarma masáž nohou. Sedadla jsou podobná těm první třídě v letadle, můžete si je libovolně sklopit, přikrýt se a vychutnávat si drink.

5. Paragon Cineplex, Bangkok, Thajsko

Paragon-Cineplex-Bangkok-Thajsko-m-theepochtimes-com m.theepochtimes.com Paragon-wedo-co-uk wedo.co.uk V komplexu, ve kterém se kino nachází můžete nakupovat do zblbnutí. A pak si jít od zběsilého nakupování odpočinout na film ve 4D nebo do podvodního světa. VIP vstupenky, které stojí přibližně 1800 korun (v přepočtu) zahrnují občerstvení - včetně alkoholu - i masáž chodidel.

6. Eletric Cinema, Londýn, Velká Británie

Electric-cinema-Londýn-theholbornmag-com theholbornmag.com standard-co-uk standard.co.uk Místo 14 sedaček najdete v první řadě 6 extrémně pohodlných letišť potažených rudým sametem. Místo v "lehačce" je kupodivu o trochu levnější než sedačka (když cenu vydělíte dvěma). Vyjde na 30 liber (zhruba 1000 korun), v pondělí a o některých nedělích jen na 25 liber. Ale kino na tom přesto vydělává. Do prvních řad si totiž nikdo původně sedat nechtěl.

7. Rooftop Cinema, Melbourne, Austrálie

Rooftop-Cinema-Melbourne-Austrálie-creadictos-com creadictos.com rooftopcinema-com-au rooftopcinema.com.au 185 lehátek a obří plátno na střeše, ze které můžete obdivovat výhled na melbournské mrakodrapy a pod širým nebem si v poloze vleže, a třeba za svitu úplňku, užít film.

8. Buda Bed Cinema, Budapešť, Maďarsko

Buda-Bed-Cinema-kulturaonline-hu Buda-Bed-Cinema-hirek-mozimania-net kulturaonline.hu A nejblíž to máme sem. V Budapešti v centru Buda Entertainment & Gastro najdete nově teprve druhé evropské kino s postelemi. Opřeni o pohodlné polštáře si tu můžete vychutnat i dobré jídlo. Vstupenka stojí 5555 forintů (cca 500 korun).

9., 10. S Ikeou v posteli (na jednu noc), Olympia, Paříž, Francie a Kinostar de Lux, Moskva, Rusko

In bed with Ikea designed-forlife.com

A jaké to je sledovat koncert a film z postele si vyzkoušeli - bohužel jen jednorázově - i Pařížané. V místním koncertním sále Olympia jim Ikea nainstalovala postele. Mohli si představení v klidu vychutnávat z polohy ležmo, ale klidně i blbnout a hrát polštářovou bitvu. To samé otestovala Ikea i v Rusku, konkrétně v kině Kinostar de Lux na moskevském předměstí Chimki.

thatamazinglife-com thatamazinglife.com b thatamazinglife.com d thatamazinglife.com

Kdy se něčeho podobného dočkáme i u nás? A nejen na jednu noc...

A TĚCHLE 10 lidí potkáte v každém kině.

Podobné články

Doporučujeme

Další články