fb pixel 10 dobře pojištěných částí těla – G.cz
Vyhledávání

10 dobře pojištěných částí těla

Celebrity dobře vědí, že je producenti brzy vymění za nové, neojeté a neokoukané. Ale nedej bože, aby jim kariéru zkrátila nějaká nehoda. Proto je potřeba si své milionové nástroje pořádně pojistit.

Václav Rybář
Václav Rybář 20.11.2017, 11:24

1. Oči (500 tisíc dolarů)

turpin

Černobílý komik Ben Turpin dělal svého času humor především tím, že legračně koulil očima. Legrační to bylo proto, že šilhal jako blázen. Producenti se báli, že mu to nějaký doktor ze soucitu spraví, a proto si radši jeho trademark pojistili na slušný balík. S inflací by to dneska dělalo půl milionu.

2. Vlasy (1 milion dolarů)

polamalu

Hráč amerického fotbalu Troy Polamalu díky svým dlouhým kučeravým vlasům dostal hodně nabídek na televizní reklamy a další promo bokovky. Díky jeho porostu ho prostě na hřišti nepřehlédnete, a to se produkťákům líbí. Zřejmě ze strachu, že by ho nějaký fanoušek zdrogoval a oholil, si svou hřívu nechal pojistit na rovný milion.

3. Prostředníček (1,6 milionu dolarů)

richards

Někteří rockeři mají rovnou pojištěné všechny prsty, ale Keithu Richardsovi zjevně stačí na hraní i jiné činnosti prostředníček. Skromnost nade vše, dámy a pánové.

4. Chuťové pohárky (2,3 milionu dolarů)

ronay

Food kritik Egon Ronay si nechal v šedesátých letech, kdy ještě zdaleka tohle povolání nedělal každý druhý přeučený sporťák, pojistit svoje pohárky na slušnou sumičku. Inflace by ji dostřelila přes dva miliony dolarů.

5. Ňadra (3,8 milionu dolarů)

dolly

U Dolly Parton většina fanoušků nejdřív koukala a až potom poslouchala. Slavná country zpěvačka byla stejně tak známá svým hlasem jako výstřihem. Producenti se báli, že si nechá ňadra zmenšit kvůli bolestem zad, čímž by značně klesla její popularita u fanoušků. A proto se proti tomuhle scénáři pojistili. Úplně zbytečně, Dolly má i o tři dekády později výstřih, který je vidět až za roh. Jen to dneska už nikoho neoslňuje a mám pocit, že tuhle pojistku už dávno někdo vypověděl.

6. Hlasivky (5 milionů dolarů)

springsteen

Bruce Springsteen si nechal v osmdesátých letech pojistit hlasivky, protože ho zcela logicky dost dobře živily. Kdyby přišel o hlas, přijde o živobytí, a proto se nelze divit ani obrsumě, na kterou se pojistil. Rod Stewart ho ovšem trumfnul hned trojnásobně.

7. Pubické ochlupení (7 milionů dolarů)

tomjones

Tom Jones na hlasivky kašlal. O hlas nepřijde, ale co kdyby proboha přišel o svůj sex-appeal? Status maximálně ochlupeného alfa-samce chtěl zachovat v semdesátých letech stůj co stůj, a tak si pojistil ochlupení na hrudi a vlastně i všude jinde. Zdá se to bizarní, ale dneska vám pojišťováci nutí JAKÝKOLIV produkt a tenkrát tomu určitě nebylo jinak.

8. Bodlo (70 milionů dolarů)

beckham

Ronaldovy nohy mají víc než dvojnásobnou hodnotu, ale David Beckham tenhle trend pojišťování kopacích končetin u fotbalistů začal, když si nechal nohy pojistit na slušných 70 milionů. A protože se fotbalisté rádi opičí, dneska už má podobnou pojistku i kdekdo z okresního přeboru.

9. Zadek (300 milionů dolarů)

jlo

Slavný zadek Jennifer Lopez zjevně roste na ceně tím víc, čím míň nás zajímá. V dobách největší slávy se mluvilo o milionové sumě, ta teď zjevně hezky narostla. Že by se Jennifer cítila trochu nesvá a měla pocit, že její pozadí ustupuje, ehm, do pozadí? Oprávněně! A ani ten největší balík peněz na světě to nespraví.

10. Nohy (1 miliarda dolarů)

mariah

Mariah Carey byla vždycky tak trochu trhlá, takže se poslední položce nesmíte divit. Ve skutečnosti šlo o PR firmy Venus, která vyrábí dámská holítka. Ta dolní končetiny Mariah Carey vyhlásila za zbožňováníhodné, vyrobila jejich nadživotní skulpturu a pojistila je (pravděpodobně pouze na jeden rok, jinak by to byl trochu drahý špás) na rovnou miliardu dolarů. S Mariah pravděpodobně celou dobu chodili alespoň čtyři bodyguardi od pojišťovny. Aby náhodou z hecu třeba nevrazila nohy do drtičky odpadů.

Podobné články

Doporučujeme

Další články