Smrt Davida Rockefellera - zemřel nejbohatší člověk, který ze zákulisí řídil svět?

Ve věku úctyhodných 101 let zemřel multimiliardář David Rockefeller. Amerického bankéře z proslulého rodu zabilo srdeční selhání, ač měl mít podle různých zvěstí srdce již několikrát transplantované. Rockefeller byl zároveň středobodem různých konspiračních teorií, podle kterých měl být tím skutečně nejbohatším člověkem na světě a oním tajemstvími obestřeným vrchním iluminátem, který měl ze zákulisí řídit celý svět. Může na těchto zvěstech být špetka pravdy?

David Rockefeller se narodil jako nejmladší vnuk zakladatele rodinného impéria Johna D. Rockefellera. Od kolébky byl předurčen k tomu žít v té nejelitnější společnosti a mít ustláno na miliardách. Dostalo se mu toho nejlepšího vzdělání a zdědil miliardy. Jmění se mu jako investičnímu bankéři podařilo ještě několikrát rozmnožit, skutečně ale mohl být nejbohatším člověkem na světě?

O Rockefellerově dědečkovi by možná šlo říci, že byl nejbohatším člověkem moderních dějin. Jako ropný magnát vydělal v rámci historického přepočtu na dnešní peníze neuvěřitelné bohatství. Nicméně to se postupem času rozdělilo mezi jeho jednotlivé děti a vnoučata, své sehrála i bankovní krize a inflace a o jeho nejdéle žijícím vnukovi Davidovi neplatilo, že by byl tím nejbohatším mužem planety, byť se se svými desítkami miliard k elitě bezesporu řadil.

Po smrti svého otce a bratrů se právě David Rockefeller měl stát hlavou tajné společnosti NWO (New World Order - Nový světový řád), která má řídit celý svět, podmaňovat si jednotlivé světové lídry a ovládat je, dosazovat na vlivná místa své lidi a pomocí globalizace bankovního i ostatních trhů být vlastně nepsanými pány celého lidstva. Organizace nicméně s největší pravděpodobností neexistuje a nikdy neexistovala. I přesto se ale Daid Rockefeller stýkal s těmi nejmocnějšími a byl vždy v centru dění.

Rockefellerové prostřednictvím NWO mají stát za vznikem AIDS nebo viru zika, stejně tak právě oni měli nechat zavraždit nepohodlného Johna Fitzgeralda Kennedyho a měli stát i na podvodu souvisejícím se zkázou Světového obchodního centra 11. září 2001. Jejich banka Chase Manhattan Bank (dnes JPMorgan) stavbu financovala a údajně měla těsně před pádem výhodně prodat akcie. Nic z výše uvedeného se ale ke smůle konspiračních teoretiků nestalo a neexistují žádné, byť nepřímé důkazy o opaku.

Ač nebyl neomezeným pánem světa a hlavou iluminátů, počínal si David Rockefeller možná trochu podivínsky, čímž zavdával různým spekulacím. Například měl mít několikrát transplantované srdce, vždy po mladém dárci. Ač zní teorie o tom, že se takto udržuje při životě a oni dárci jsou mu obětováni, nepochybně lákavě, s jeho smrtí vzala za své a prozaičtější vysvětlení bude to, že ti nejbohatší, kteří navíc financují i zdravotnictví, mají v životě přístup k té nejlepší zdravotní péči, o které by se běžným lidem nemohlo ani zdát. Pravdu o tom, jak to s Rockefellerovými transplantacemi se každopádně nikdy nedozvíme, tak proč si nezaspekulovat.

Reálně byl David Rockefeller například blízkým přítelem Harryho Kissingera a radil několika prezidentům, včetně Kennedyho, se kterým se seznámil na univerzitě a kterého měl nechat zavraždit. Patřil k zakladatelům elitářských společnosti jako Rada pro mezinárodní vztahy, Trilaterální komise nebo skupina Bilderberg, o kterých se toho sice mnoho neví, ale o tajemné iluminátské lóže se také nejedná. Dokonce byl Rockefeller i dvakrát v Česku. Poprvé za druhé světové války jako vojenský atašé, podruhé v devadesátých letech, kdy ho přijal Václav Havel. Že by snad spolu spřádali plány na ovládnutí světa a Havel byl také iluminát? Bohužel, nestalo se tak, byť by si to mnoho lidí nejspíše ve skrytu duše přálo, aby měli na co nadávat.

Další přihlouplé konspirační teorie jako ty o Rockefellerovi si přečtěte TADY. A chraň vás pánbůh před tím jim věřit.

Komentáře