Zpátky do dnů, kdy Jirka nosil nitrák aneb 14 let s pořadem Pošta pro tebe

Obrázek uživatele Martin Miko
15.12.2018, 09:00

Určitě si z minulosti pamatujete na ty otravné lidi, kvůli kterým jste se museli přestěhovat do jiného města, jelikož vám nedali pokoj. Ti otravní lidé na vás samozřejmě nezapomněli a po pár letech sebepřemlouvání se rozhodli, že se s vámi setkají v televizi. Právě pro tuto příležitost vznikl pořad Pošta pro tebe, díky kterému můžete víc než doufat v celostátní ostudu. Vzhledem k tomu, že má dnes moderátorka pořadu Ester Janečková své 46. narozeniny, pojďme si tento kult připomenout.

Jirko, dej mi nitrák!

Všeobecně se říká, že když na vás zazvoní pošťák Ondra, je to horší, než když na vás zazvoní exekutor. Tento otravný člověk vám předá dopis s pozváním do televize, a to vše za přítomnosti kamer. Pak se můžete těšit na návštěvu televizního studia, kde na vás za oponou vybafne ta ošklivá holka ze střední, se kterou jste se omylem vyspali po lahvi pančované vodky z vietnamské večerky, otravný soused, který na vás zavolal městskou policii pokaždé, když jste po desáté hodině večer měli zaplou televizi a rušili jeho jorkšíra od klidného spánku nebo přiženěný strýček, kterému jste před pár lety půjčili deset tisíc a on se od té doby neozval. Nyní však doufá, že jste na to zapomněli a chce se vám v televizi omluvit, abyste mu mohli půjčit znova.

Kdyby nebyla Pošta pro tebe, diváci by nacházeli emoce jen u sledování laciných seriálů a porna pro ženy. Celým pořadem provází hyperempatická paní Esterka, která soucítí se všemi lidmi na této planetě. Když zrovna nemoderuje Poštu pro tebe, hravě zvládá zabavit maminky na mateřské v nejzbytečnějším pořadu na světě Sama doma, kde cítí se ženami, které mají premenstruační syndrom, menopauzu nebo syna na pervitinu. Paní Ester je ve skutečnosti převtělený archanděl Uriel. Liberecká Kačenka tehdy lhala.

Koncept pořadu je samozřejmě víc než geniální. Když nevíte, jak se usmířit se svým vzdáleným příbuzným, který je na vás naštvaný, není nic jednoduššího, než si ho zavolat do televize, kde si můžete vyříkat své problémy mezi sebou. Pošta pro tebe běží už od roku 2005 a v lednu se prý chystají nové díly, takže buďte na pozoru, protože pošťák Ondra se dostane dál než exekutor Vrána.

Věnujte se Poště pro tebe a vychutnejte si nejkultovnější díly pořadu Pošta pro tebe.

Bizarní hádka matky s dcerou (Pozor! Má to dva díly.)

Tady je v geniálním remixu se Sub Focus

Stalkující pacient, co rád kopal do míče

Liška a Srstka v legendární parodii

...a mezitím v Maďarsku

Pevně věříme, že z nových sérií pořadu Pošta pro tebe vzejdou další a další bizáry, na které budeme vzpomínat i po letech. A koho, zajímá, kdo nahradil grafika TMBK v naší redakci, může si přečíst rozhovor s Vainem.


Komentáře

Doporučeno pro vás