Velký velikonoční anti-horoskop: Zjistěte, proč vám lidé chtějí nakopat vejce – G.cz
Vyhledávání

Velký velikonoční anti-horoskop: Zjistěte, proč vám lidé chtějí nakopat vejce

Stojí za pondělními útoky na ženy muslimští imigranti? Incident se zatím vyšetřuje, ale my si myslíme, že ano Už je to tu. Už to začalo. + DALŠÍ 3 FOTKY + DALŠÍ 4 FOTKY

Velikonoce jsou za rohem! Oslavme společně tyto křesťanské svátky, jenž nám připomínají Ježíše Krista, který byl ukřižován a po třech dnech vstal z hrobu. O zhruba 2 tisíce let později nám z této události zbylo jen pití zeleného piva, zapletené větve s barevnými stuhami a zajíc z čokolády plněný lentilkami. Díky, Ježíši!

Martin Miko
Martin Miko 15.4.2019, 15:45

Na velký anti-velikonoční horoskop jsme samozřejmě nezapomněli, takže se nebojte, že v tento hektický týden nebudete vědět, co se svým bezvýznamným životem.

Ryby

Letošní Velikonoce budete slavit jako Poláci, takže budete chroupat křen, který má symbolizovat hřebíky a hořkost utrpení Krista. Stejně vám po zbytek roku lidé říkají, že jste páté kolo u vozu a všude jen křeníte, takže se toho tolik nezmění.

Býk

Sice jste v reálném životě všude za vola, protože vám lidé řikají, že nemáte koule. O Velikonocích se však od svých příbuzných dozvíte, že nemáte vejce. A to jste jich kvůli tomuto svátku nakoupili celé plato v akci v Kauflandu. No nevadí.

Blíženec

Jelikož jste s velkou pravděpodobností žena, přeoperovaný muž na ženu nebo muž, který vypadá jako žena, čeká vás na Velikonoce pořádný výprask. Sice budete dělat, že nejste doma, jenže vaši sousedi vás prásknou a vy dostanete pořádnou nakládačku. Budete si připadat jako po noci strávené v baru Modrá ústřice.

Beran

Vzhledem k tomu, že jste Sorosovi posluhovači, rozhodli jste se, že budete slavit Velikonoce stejně jako v USA, takže jste schovali vajíčka všude po domě. Jenže vejce bohužel nikdo hledat nebude, takže vás za pár měsíců čeká pukavčí smrad.

Střelec

Dostůjte svému znamení a využijte své střelecké schopnosti k házení vajec po mladých a nezkušených kolednících. Je to vážně legranda, když někoho sejmete z jedoucího auta vejcem uvařeným na tvrdo. Rovněž lze vejce házet i po autech nebo domech. Probuďte v sobě rebela aspoň o Velikonocích!

Lev

Zatímco opravdoví lvi žerou první, vy nejste schopni uvařit ani velikonoční oběd. Proto vás místo velikonoční nádivky, pečeně a Jidášů čeká oběd v McDonaldu v podobě dvojitýho cheeseburgeru a velkých hranolek. Zkrátka tragické pondělí.

Kozoroh

Na Zelený čtvrtek se opijete chemicky zbarveným pivem takovým způsobem, že se na baru budete líbat se svou sestrou a u toho budete hladit vaši matku po stehnu. Po zbytek Velikonoc raději nebudete vycházet z domu.

Panna

Do loňského roku jste žili v domnění, že Bílá sobota je rasistický svátek, a proto jste se rozhodli, že se obléknete po vzoru Ku-klux-klanu, což se vám nevyplatilo, protože při procházce po Moste jste dostali po hubě. Letos ale takovou chybu neuděláte, protože víte, že v tento den končí půst, a tak to oslavíte pořádnou porcí masa, ačkoliv jste žádný půst nedrželi.

Vodnář

Celý rok jste smrděli jako pukavec a ani o Velikonocích to nebude jinačí. Pravděpodobně jste muž nebo žena s knírem, takže si vás o Velikonoční pondělí nikdo nevšimne. Stejně budou mít všechny obchody zavřeno, takže nikam stejně nemusíte.

Rak

Všem tvrdíte, že Velikonoce neslavíte, ale volný pátek a pondělí uvítáte s nadšením, protože tyto volné dny využijete k masturbaci, takže velikonoční svátky v podstatě oslavíte s vejci.

Štír

Připadali jste si zbyteční a nudní během roku? O Velikonocích se to samozřejmě nezmění a vy zůstanete opět sami. Naštěstí tu existují antidepresiva, alkohol a G.cz, které vás ochrání před depresemi.

Váhy

Na Velikonoce jste se těšili v podstatě od Vánoc. Podle tradic jste drželi půst, na Zelený čtvrtek se opijete zeleným pivem, na Bílou sobotu sníte maso a v neděli pomalujete pár vajec. Na Velikonoční pondělí půjdete hodovat nebo se nechat vyšupat. Váš život je tak nudný, že vás nevytrhne ani horoskop.

A tady se dozvíte, kterých 12 druhů turistů v Praze je nejhorších.

Podobné články

Doporučujeme

Další články