Šokující vědecký objev: matematika je rasistická! – G.cz
Vyhledávání

Šokující vědecký objev: matematika je rasistická!

V Americe se s politickou korektností už opravdu zbláznili. Rasismus vidí úplně všude, včetně sčítání, odčítání, násobení a dělení. Rasismus proti bílým ale ignorují.

Ivan Brezina
Ivan Brezina 27.10.2017, 07:11

„Algebra a geometrie ve společnosti protlačuje a upevňuje výhody bílých,“ tvrdí Rochelle Gutierrez, profesorka University of Illinois (ZDE). „Ten, kdo je dobrý v matematice, je považován za bělocha.“

Podle americké vědkyně Pythagorova věta, číslo pí a další matematické teorémy jasně dokazují, že matematika byla vymyšlena Řeky a Evropany – ne černochy, Hispánci, Indy a dalšími etnickými menšinami. Oceňování znalosti matematiky a velký význam čísel proto v západní společnosti udržuje rasismus a diskriminaci etnických menšin. „Kdo není dobrý v matematice, ten je vnímán jako podřadný,“ shrnuje. „Pokud příslušníci menšin při hodinách matematiky nedokážou myslet dost abstraktně, je to forma mikroagrese.“ Dodává, že učitelé matematiky by měli být více politicky korektní a přihlížet k faktu, že matematika je vynález bělochů.

To jsme si nevymysleli a není Apríl – píše o tom britský The Independent ZDE a detaily najdete třeba ZDE nebo ZDE. Pomiňme, že používáme arabské (nikoli římské!) číslice, že Číňani a Indové byli po tisíciletí skvělí v matematice a že znalost řady početních úkonů se do Evropy dostala zprostředkovaně přes muslimy. Podle stejné logiky, s jakou přichází profesorka Gutierez, je „vynálezem bílých“ i řada dalších věcí. Kamna, penicilin, splachovací záchod, kartáček na zuby, restaurace Mc Donald’s, mobilní telefon, automobil… To všechno a miliony dalších výhod jsme vymysleli my běloši. Etnické menšiny by se jich měly vzdát, protože je utlačují.

Ale konec legrace. V Americe se řeší takovéhle pitomosti, zatímco v Africe černoši rasisticky utlačují, vyhánějí a zabíjejí bílé. Kromě JAR se to děje třeba v Zimbabwe, kde černošský prezident Robert Mugabe černocům rozděluje majetek bělošských farmářů. V květnu 2000 prosadil Mugabe dodatek zákona o vlastnictví půdy, který umožňoval vyvlastnění 800 bělošských farem bez náhrady. Vzápětí začal mluvit o grandiózní pozemkové reformě, která prý zasáhne celý jihoafrický region. Vlády devíti států by měly koordinovat společný postup proti bělochům. „Jestli nám budou odporovat, zemřou,“ varoval prezident. Tisíce bělochů uprchly ze země.

Mezinárodní společenství k etnickým čistkám v Zimbabwe mlčí. Žádné hospodářské embargo, žádný vojenský zásah, žádné protesty politiků, žádné petice či charitativní sbírky. Nejsou snad v Zimbabwe běloši pronásledovanou menšinou? Je to zarážející mlčení. Kdo chce, aby černoši uměli matematiku, je hnusný rasista. Když z Evropy vyháníme přistěhovalce, jsme xenofobové. Pokud je to ale obráceně, je všechno v pořádku.

A TADY se podívejte, jak černoši mlátí bělocha jen proto, že volil Trumpa.

Podobné články

Doporučujeme

Další články