Po Andreji Babišovi jde OLAH, urazily ho darované koblihy

Obrázek uživatele Dirk Diggler
09.1.2018, 11:01

Další velké nepříjemnosti musí řešit současný český premiér a slovenský miliardář Andrej Babiš, kterému vyhrožuje olašský Rom Demeter OLAH, který se před nedávnem vrátil z vězení. Před šesti lety totiž od Andreje Babiše obdržel v metru dotovanou koblihu zdarma, která však byla absolutně bez náplně. To Olaha rozčarovalo natolik, že mu náhodný kolemjdoucí za nejasných okolností spadl devětkrát žebry na nůž zvaný „motýlek“.

Darované koblize na náplň nehleď?

Babišova kobliha byla sice zdarma, ale bez náplně, což se urostlému Demeterovi nelíbilo. „Sliby chyby. Ten západomaďarsky mluvící pán říkal, že bude líp a pak mě zavřeli na pět let do lochu,“ komentuje pan Olah situaci, která ho donutila k pomstě proti současnému premiérovi Andreji Babišovi. Pan Olah před šesti lety zcela náhodně na stanici metra potkal tehdejšího nadějného politika, který mu s úsměvem podával pocukrovanou koblihu v obalu se sloganem politického hnutí ANO. Poté, co nastoupil Olah do metra, tak si otevřel pytlík s darovaným koblihem, který vypadal velice lákavě. Když ho však dojedl, tak zjistil, že absolutně postrádá náplň. To Olaha rozzuřilo.

Při výstupu z metra na stanici Palmovka proto vytáhl nůž, aby si vyčistil špínu za nehty. Za nejasných okolností mu spadl náhodný kolemjdoucí celkem devětkrát po sobě na nůž typu motýlek svými žebry, což způsobilo kolemjdoucímu zdravotní újmu, za kterou šel Olah do vězení celkem na 5 let. Na konci roku 2017 se Demeter Olah vrátil zpět na svobodu a nyní si chce vše s Andrejem vyříkat.

Olah se cítí být podveden a případ dotované koblihy bez náplně hodlá zmedializovat. K případu se jako první vyjádřily Hospodářské noviny, které tomuto tématu věnovaly celou přední stranu novin. Mladá fronta DNES a Lidové noviny se k případu klasicky nevyjadřují, a místo toho dávají přednost zlevňujícímu máslu a prezidentským volbám.

A zde je výzva voličům ANO.


Komentáře