Muži v černém budou čelit šmejdům z vesmíru už počtvrté: Kdo nahradí dvojici Smith - Jones? – G.cz
Vyhledávání

Muži v černém budou čelit šmejdům z vesmíru už počtvrté: Kdo nahradí dvojici Smith - Jones?

+ DALŠÍ 4 FOTKY + DALŠÍCH 5 FOTEK

V Londýně mají problém, a to nejen ve skutečnosti, ale i ve světě, který proslavili Will Smith a Tommy Lee Jones. Na plátna kin míří už počtvrté Muži v černém a tentokrát budou čelit globální hrozbě. Agenti J a K budou chybět.

Václav Roman
Václav Roman 26.3.2019, 07:32

Po čtvrté do černého

Muži v černém: Globální hrozba, jak se čtvrtý díl komediální sci-fi akční podívané z produkce Sony nakonec jmenuje, mají premiéru 13. června 2019. Už dávno je jisté, že se ve snímku neobjeví Will Smith jako agent J ani Tommy Lee Jones jako agent K, místo nich budou nástrahám čelit Chris Hemsworth jako agent H a Tessa Thompson jako agentka M.

Taktéž režisér se změnil. Zatímco jedničku, dvojku i trojku natočil Barry Sonnenfeld, režie čtyřky se ujal F. Gary Gray, který má na kontě už třeba osmičku Rychle a zběsile nebo životopisný film Straight Outta Compton.

Není bez zajímavosti, že Gray v roce 2005 film Buď v klidu (Be Cool), což je pokračování filmu Chyťte ho (Get Shorty), který v roce 1995 natočil Sonnenfeld.

Pozor na nebezpečí v Londýně!

Ze zvučných jmen se ve filmu Muži v černém: Globální hrozba představí coby šéf britské pobočky Men in Black americký herec irského původu Liam Neeson, který je nám moc dobře známý jako Oskar Schindler z filmu Schindlerův seznam.

Natáčení čtyřky Mužů v černém odstartovalo v červenci 2018 v Londýně a poté pokračovalo Maroku, Itálii a New Yorku.

Pokud fandíte mužům a ženám v černém, kteří chrání Zemi před šmejdy z vesmíru a chcete je vidět počtvrté, pak se můžete nechat navnadit následujícím trailerem:

Muži v černém - Globální hrozba

A zde se můžete podívat na první trailer k Once Upon A Time In Hollywood (Tenkrát v Hollywoodu) od Tarantina.

Podobné články

Doporučujeme

Další články