Knihu Továrna na debilno pokřtil slovenský miliardář Andrej Babiš

Obrázek uživatele Martin Miko
14.12.2017, 09:12

V pondělí 11. prosince 2017 proběhl v pražském knihkupectví Neoluxor oficiální křest kontroverzní knihy Továrna na debilno od našich dvou kolegů – Dominika Landsmana a TMBK. V rámci křtu, o který se postaral „Andrej Babiš“, probíhala rovněž autogramiáda, které se zúčastnili zástupy lidí. Mezi pozvanými byl například i Tomio Okamura, Jolanda, Dalibor Janda nebo Tomáš Ortel. Ti však z nejasných důvodů nedorazili.

Továrna na debilno je majstrštyk TMBK a Dominika Landsmana

Narvaný sál lidmi toužících po kvalitním čtivu se sešel v pražském knihkupectví Neoluxor na Václavském náměstí, kde pořadatelka akce posléze ohlásila, že proběhne křest nové knihy Dominika Landsmana. O TMBK celou dobu nepadlo ani slovo,“ takto okomentoval začátek celého akce jeden z autorů knihy Továrna na debilno, který je především znám díky blogu Deníček moderního fotra, jemuž se věnuje téměř na plný úvazek.

Kmotrem knihy se stal nejznámnější imitátor Andreje Babiše – Adam Vrbas, který pokřtěné dílo okomentoval s nadšením: „Ta knížka je opravdu hodně vtipná a během jejího čtení jsem se několikrát začal nahlas smát, což se mi vážně moc nestává.“ Ke slovu se dostal i samozvaný grafik Tomáš Břínek aka TMBK, který prohlásil, že v Česku rozhodně neexistuje lepší kandidát na lepší dárek, než je Továrna na debilno.

Nejúspěšnější knižní projekt v historii crowdfundingu

Slovy autorů jde nejlepší politicko společenskou satiru od dob Švejka. Čerstvě vydané dílo redaktorů serveru G.cz sklidilo obrovský úspěch v rámci crowdfundingové kampaně na portálu HitHit.cz, kde se podařilo vybrat přes 800 tisíc korun, čímž se Továrna na debilno stala nejúspěšnějším tuzemským knižním projektem v rámci crowdfungingu. Knihu Továrna na debilno objednávejte kdykoliv skrz webové stránky.

Kniha je prvním nakladatelským počinem vydavatelství Extra Online Media.

A zde je 10 důvodů, proč si koupit knihu Továrna na debilno.


Komentáře