Kačence Brožové táhne na 60: 7 zajímavostí o ženě, která kandidovala za ČSSD a dabovala mamutici

Obrázek uživatele Rom Jeremy
09.02.2019, 17:01

Dnes slaví své 51. narozeniny náš národní poklad, herečka, zpěvačka a především neúspěšná politička Kateřina Brožová, kterou si v poslední době pamatujeme především jako doktorku Lýdii Kellerovou z předvídatelného klišé seriálu, který vysílala TV Barrandov. Byl by hřích, kdybychom ji nevěnovali alespoň jeden článek, který bude důstojnou celebrací její blížících se šedesátých narozenin.

Kačce je přes půl století

V minulosti světem internetu koloval oblíbený vtip, který si dělal legraci z toho, že Kateřina Brožová přijme každou filmovou roli. Bylo by dobré si ho připomenout. Přijde filmový producent z TV Barrandov za Kateřinou Brožovou a říká: „Mám tu jeden sci-fi seriál o ovdovělé mluvící vačici, která cestuje časem a... .“ V tu chvíli Kateřina vykřikne: „BERU TO.“

Kdo má 13 minut volného času, může si vychutnat bizarní reklamu na Škoda Favorit z roku 1988, ve které Kateřina Brožová ztvárnila jednu z hlavních rolí.

Koho nebaví automobily a má raději filozofii, může si přečíst Katčinu polemiku nad současnými problémy světa a pracovitostí krtků.

A zde se přečtete 7 důležitých rad pro Tomáše Řepku, kterého čeká hostování na 15 měsíců s možností prodloužení.


Komentáře

Doporučeno pro vás