9 nejčastějších zranění při sexu

Obrázek uživatele Dominik Landsman
08.9.2015, 19:09

Máte rádi sex? Samozřejmě, kdo by neměl. Nicméně při provozování sexu hrozí řada různých zranění.

Bezpečný sex vám kondom nezaručí. Ačkoliv vás ochrání před chorobami a otěhotněním, je zde celá škála nebezpečí, které na vás během sexu číhá.

1. Zlomenina penisu

I penis se dá zlomit. Ačkoliv v tomto nástroji není žádná kost, hrozí při neopatrné manipulaci prasknutí topořivého tělíska. Nejčastěji toto zranění vzniká, když žena na penis dosedne. Nebezpečí zlomeniny penisu částečně eliminujete, pokud budete souložit s ženami, které příliš neváží a nebo, pokud máte partnerku, která váží metrák, nepouštět jí vůbec nahoru. Jen ať hezky leží a nebo se ohne o trubky ve sklepě. Ať na vás proboha neleze.

2. Natržená uzdička

Uzdička je kus kůže, která spojuje předkožku s žaludem. Pokud máte svou uzdičku rádi, vyvarujte se zběsilých radovánek a hlavně, neopatrného a příliš dychtivého zacházení se samotným penisem. Při masturbaci toto zranění moc nehrozí, neboť vy víte, kde jsou hranice vašeho penisu, avšak pokud vás uspokojuje rukou cizí osoba a příliš se do toho položí, není natržení uzdičky nic neobvyklého.

3. Dostat přes držku od zhrzeného manžela

Velmi časté zranění při sexu je, že dostanete do držky od muže, který vás načapal se svou manželkou. Zde samozřejmě záleží na tom, zda je onen muž fyzicky zdatný a je schopen vás seřezat a nebo, zda je to neduživý chcípáček, který se rozbrečí, dostane záchvat, schoulí se do klubíčka a začne se zalykat.

4. Natržená vagína

Ačkoliv je vagína konstruovaná na porod dítěte, je možné za určitých okolností tuto natrhnout. Převážně se tak stane při zběsilém koitu s velmi vyvinutým mužem, koněm či plejtvákem obrovským, jehož penis může mít až tři metry. K natržení vagíny však dochází velmi málo a častější jsou různé oděrky.

5. Pokouše vás pes

Jestliže sbalíte na baru solidní rajdu a s poctivou erekcí jí nadranou táhnete k ní domů, dávejte si pozor na psa. Je to z několika důvodů. Za prvé, pokud jí při příchodu k ní domů zašlápnete omylem bišonka, žádný sex ten večer už nebude. Pouze vám žena bude nadávat a vyhodí vás z bytu erekce ne erekce.

Jestliže má žena v bytě například vlkodava, raději ho před sexem uzamkněte v jiné místnosti, než ve které budete řádit. Pes totiž bude instinktivně bránit svou paničku a pokud uvidí, že jí pravidelnými přírazy ubližujete, prostě a jednoduše na vás vlítne a rozsápe.

6. Foukání do pochvy

Pokud z nějakého důvodu rádi foukáte do různých otvorů, čímž si navozujete pocit slasti (kdo jsme, abychom vás soudili?), v žádném případě nefoukejte své partnerce do pochvy. Vzduch se totiž okamžitě přes dělohu a vejcovody dostane do střev a do břicha. Pokud vás nerajcuje žena, která dostala akutní zánět slepého střeva nebo žlučníkový záchvat, nemá to cenu.

7. Vykloubené končetiny

Když máte chuť na nějaké zajímavé a nezvyklé polohy, určitě se předem řádně rozcvičte, jinak si natáhnete nějaký sval. Mějte také na zřeteli případné vykloubené končetiny nebo rovnou zlomeniny. Jestliže vaší partnerku pověsíte nahatou za nohu řetězem ke stropu a chystáte se na ní naskakovat s rozeběhem z trampolíny, dělejte to obezřetně.

8. Předměty ve vagíně

„Miláčku neviděla jsi někde mé klíčky od auta?“ „No od té doby, co jsi mi s nimi včera večer dráždil klitoris a pak mi je něžně zaváděl do vagíny, jsem je neviděla“

Bacha na to. Veškeré předměty, které ve víru vášně partnerce zavádíte do útrob, musíte, až bude po všem, opět vyndat. K předmětům přidělávejte raději provázky, abyste je mohli vyndat, pokud vám tam zapadnou omylem.

9. Proražení lebky o noční stolek

Velmi nepříjemné zranění může nastat, když žena, která dovádí na muži, ztratí rovnováhu, spadne a rozrazí si hlavu o noční stolek. Tyto nehody mohou skončit tragicky, neboť žena je v bezvědomí a pomalu krvácí do mozku a muž se svíjí na posteli v bolestech a skučí, neboť mu žena při pádu z něho zlomila penis. Není zde tak nikdo, kdo by zavolal pomoc.

A TADY se můžete podívat na kamasutru pro manželské páry, při které se rozhodně nezraníte.


Komentáře