Gumový obličej z něj udělal hvězdu grotesky, on sám ho ale nesnáší: 10 zajímavostí o Rowanu Atkinsonovi aka Mr. Beanovi

Obrázek uživatele arian.ebrahimi
01.06.2019, 11:52

Jmenuje se Rowan Atkinson, ale celý svět ho bude navždy znát hlavně jako Mr. Beana. Britský komik patří k nejslavnějším tvářím na světě a svým jednoduchým, ale působivým humorem si získal miliony fanoušku napříč všemi kontinenty. Věděli jste ale, že na plátně se poprvé objevil ve filmu s Jamesem Bondem?

Mr. Beana nepřestanu nikdy hrát

Po natočení druhého celovečerního filmu o Mr. Beanovi v roce 2007 oznámil Rowan Atkinson, že se jedná pravděpodobně o jeho poslední snímek o němém anglickém podivínovi a o pět let později potvrdil, že s postavou pana Beana nadobro končí, jelikož si pro její hraní přijde již příliš starý.

Nicméně v roce 2016 změnil názor a prohlásil, že Mr. Beana nepřestane hrát nikdy - i když jsme se nových filmů či skečů prozatím nedočkali, zahrál si Rowan Atkinson svou nejslavnější roli v několika reklamách (mimo jiné na Snickers) a dokonce se krátce objevil v čínském snímku Huan Le Xi Ju Ren. Tak snad se Mr. Bean ještě někdy vrátí a zatím si můžete připomenout jeho první celovečerní dobrodružství, které dává TV Nova dnes v 17:40, nebo si nastudovat pár zajímavostí o jeho hereckém představiteli:

A tady si přečtěte 10 zajímavostí o nejvtipnějším Bondovi Rogeru Mooreovi.


Komentáře

Doporučeno pro vás