6 ujetých japonských TV show, které chceme i na našich obrazovkách

Obrázek uživatele Vaclav Rybar
10.5.2018, 16:05

Japonská televize je nevyčerpatelnou studnicí absolutního bizáru. A díky YouTube naštěstí do tohoto exotického světa můžeme nahlédnout a valit bulvy, co všechno sushižrouti vydrží sledovat.

Některé japonské soutěžní pořady, zejména ty s překážkovými dráhami, už stihl západ okopírovat. Takešiho hrad se proměnil v Total Wipeout, Ninja Warrior má svou americkou mutaci, ale pak je tu neustále rostoucí počet pořadů, které nám hlava nebere...

1. Skluzavka z mladých holek

Trpíte krizí středního věku? Holky už na vás neletí? Tahle show je pro vás. Stačí se rozeběhnout a po tělech mladých Japonek doklouzat do cíle. Hlavně se nesmíte nikde zastavit a nezkoumat, po čem to vlastně jedete. To je totiž jasná prohra!

2. Sundej mi podprsenku

Publikum se většinou do fandění musí popohánět, ale tahle show je trochu jiná. Tady lidi skandují ostošest. Soutěžící má totiž hypotetickou možnost, většinou za cenu obrovské bolesti, strhnout z krásné holky podprsenku. To už je slušná motivace, ne?

3. Hlava, nebo zadek

Asi nejbizarnější zástupce dnešního výběru. Přikurtovaný soutěžící je atakován odhaleným zadkem či rozkrokem postaršího muže. Dokud jsme něco takového neviděli, byl náš seznam nočních můr poněkud chudý. Za tuhle zhmotnělou vizi rozhodně nedík!

4. Tuc-tuc orgasmy

Možná jste si všimli, že s výjimkou předchozího exempláře ve většině vybraných soutěží účinkují mladé, krásné a nadprůměrně vyvinuté Japonky. Není to náhoda a nejsem úchyl, je to prostě pomyslná červená niť, která se line japonskou televizní zábavou. Berte, nebo nechte být. V téhle show má několik soutěžících speciální vibrátory, které se spínají s každým úderem do bubnu. Zbytek si určitě domyslíte. Kdo první dosáhne orgasmu, prohrál.

5. Kolik peněz se mi vejde do výstřihu

Že Japonky nemají prsa? Účastnice téhle show (a s nimi i několik pornohvězd - i když se jedná možná o jedny a tytéž holky) by s vámi nesouhlasily. Tady máte totiž největší šanci vyhrát, pokud vás příroda obdařila nadprůměrně. Jde o to, aby se vám do výstřihu vešlo co nejvíc drobných. Malá myšlenka = velká sledovanost.

6. Berany berany duc!

Tohle je curling, na který jsme ochotni koukat! Borec se rozjede na speciálním vozíku vstříc naditému výstřihu. Samozřejmě hlavou napřed, takže je za svůj odhad odměněn střetem s výstavními japonskými ňadry. A následně elektrický šokem, ale v tomhle případě budou všichni souhlasit, že to za tu pecku stálo.

A tady máte 8 nejzásadnějších momentů z nových Star Wars.


Komentáře