Chcete z vašeho japonského vozidla vytvořit vlasteneckou káru? Nalepte na něj samolepku Ortel a máte po starostech! – G.cz
Vyhledávání

Chcete z vašeho japonského vozidla vytvořit vlasteneckou káru? Nalepte na něj samolepku Ortel a máte po starostech!

+ DALŠÍCH 11 FOTEK + DALŠÍCH 12 FOTEK

Vlastnit pořádnou vlasteneckou káru je sen každého fanouška kapely Ortel. A vůbec nezáleží na tom, jestli to auto pochází z Asie, Indie nebo z jiné země, kterou nedokážeme ani najít na mapě. Zásadní je totiž samolepka Ortel.

Rom Jeremy
Rom Jeremy 30.8.2019, 12:45

Vytuň svoje vlastenectví!

Když jste vlastencem, je důležité mít svůj automobil, kterým dáte celému Česku najevo svůj patriotismus. To ví už od mala každý správný fanoušek kapely Ortel. Automatickým reflexem by pro vás mělo být položení pravé ruky na srdce, jakmile slyšíte hymnu a každoroční tradicí by pro vás měl být výšlap na Říp jako to dělávali naši předkové. Ovšem co dělat po zbytek roku? Chodit do práce, sledovat Prostřeno a nákup jezdit automobilem se samolepkou všemi oblíbené skupiny Ortel. Nic není víc.

Toho si samozřejmě všimla i facebooková skupina Ortel Hunters, která se věnuje například i mapování vozidlech, které jsou označeny vlasteneckou samolepkou. I tímto způsobem poznáte bližního svého. V následující galerii vlasteneckých automobilů pochopíte, že vůbec nezáleží na tom, odkud vaše vozidlo pochází. Hlavní je samolepka.

A zde vás překvapí nová talk show Jiřího Ovčáčka, která se stala terčem kritiky hned od prvního dílu.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu