Volební výsledky budou mít neblahý vliv na porodnost

Obrázek uživatele Dominik Landsman
25.10.2017, 08:10

Volby jsou za námi a nyní je čas z toho vyvodit nějaký závěr. Na politický závěr je ještě poměrně brzy, neboť se v tomto ohledu zatím nic moc neděje. Čeká nás klasický povolební marast vyjednávání, odmítání vlády a podobně.

Co už ale dnes víme, tak výsledky těchto parlamentních voleb budou mít v budoucnu neblahý vliv na porodnost. Jak je to možné?

Mnoho lidí si to neuvědomuje, ale výsledky voleb ovlivňují každého jediného člověka. To není tak, že ti noví tam nahoře budou čtyři roky ve vládě něco nacvičovat a obyčejného člověka se to nijak nedotkne.

Výsledky těchto voleb ovlivnily spoustu lidí a některé z nich i negativně. Dokonce tak, že to ovlivnilo do budoucna porodnost.

„Manžel sledoval napjatě volební studio v televizi. Seděl tam na křesle a tvářil se sklesle. Chtěla jsem ho trochu potěšit, tak jsem se k němu přitulila a hladila jej po těle. Manžel si toho ani nevšiml. Jakmile bylo jisté, že Babiš vyhraje drtivou převahou a Okamura získá víc jak deset procent, prohlásil, že lidi jsou debilové a že v žádném případě nemá chuť na sex. Posléze vstal a odešel do hospody, odkud se dodnes nevrátil,“ plakala paní Alena, jejíž libido i děloha byla mezi prvními oběťmi těchto voleb.

Paní Alena však není sama. Napříč celou republikou se začínají vynořovat případy, kdy výsledky voleb negativně ovlivnily sexuální život občanů.

„Dali jsme děti na víkend k babičce. Nakoupil jsem lubrikační gely, pouta i latexové oblečky. Zatímco jsem v ložnici připravoval háky na zavěšení a kontroloval biče, manželka sledovala volební studio. Když jsem za ní po chvíli přišel v latexovém oblečku koně s kusem větvičky zastrčeným v rektu, že jako jdeme na to, ona mi řekla, že nemá náladu. Že jí výsledky voleb natolik znechutily, že sex prostě nebude. Byl jsem potom velmi smutný kůň,“ potvrdil pan Antoš sexuální debakl, který zažil o víkendu.

Někdo může namítat, že výpadek v sexuálním apetitu zklamaných voličů vyplní naopak nadšení voliči například SPD. Bohužel ti však neměli o víkendu na sex ani pomyšlení, neboť panovalo podezření, že se kdesi v lesích na hranicích potlouká imigrant, takže voliči SPD pročesávali hraniční lesy, aby ochránili naše křesťanské hodnoty.

Voliči Babiše rovněž sexu moc nedali, protože ve skrytu duše tak nějak čekají, že s nimi Babiš nakonec stejně vyjebe.

A TADY máte 19 důvodů, proč mít sex denně.


Komentáře