6 věcí, které by se měly v létě zakázat

Obrázek uživatele Dominik Landsman
03.8.2017, 13:08

Léto není jen příjemné počasí, koupaliště, zmrzlina a pohoda. I v létě se stávají věci, které nám prostě vadí.

Jsme přesvědčeni, že pokud by se létu zavedli nějaká pravidla, prospělo by to k lepší náladě úplně všem. V první řadě stačí zakázat několik věcí.

1. Smradlavý lidi

Smradlavý lidi by bylo samozřejmě záhodno zakázat tak nějak celoročně, ale co lze přes zimu tak nějak tolerovat, to v létě prostě nejde. Vysoké teploty dělají své a kadence smradu páchnoucích osob se zvyšuje až k těžce akceptovatelným hodnotám.

Lidem, kteří jsou náchylní na to, že smrdí, by mělo být přes léto uděleno domácí vězení a nebo by měli být třikrát denně povinně potřeni deodorantem

2. Fotky z dovolených na facebooku

Čeho je moc, toho je příliš. Každý jelito má potřebu poslat fotku sebe sama z Chorvatska z pláže a k tomu přidat komentář typu: „Parádní dovolená. Nechtěl bych být teď v práci“. Lidi, kteří jsou aktuálně v práci to samozřejmě akorát nasere, nehledě na to, že příští týden ono jelito nakluše zpátky do kanclu a bude vystřídáno jiným jelitem v Chorvatsku.

3. Tropické noci

Všichni se samozřejmě těšíme na léto, až bude teplo. Když se pak v noci převalujeme v posteli s přilepenou peřinou a postelí na zpoceném těle, dost často nás napadají otázky, jestli to už náhodou s tím vedrem někdo nepřehnal. Teplo ano, ale ne zase tak moc. A na noc klidně i zimu. V té se lépe spí. To by možný bylo i na nějakou petici nebo tak něco. Nechceme v létě v noci vedro – nedá se spát.

4. Islám

Přes léto by měl být islám zrušen. Našim vlastencům to věčné rozčilování se nad islámem škodí a v těchto vedrech to může být i životu nebezpečné.

Islám by si měl dát přes prázdniny pauzu. Vždyť ti nebozí strážci naší kultury, kteří hlídají hranice, aby ani jeden muslim neproklouznul a nepostavil mešitu, se paří celý den na slunci. To je nelidské.

5. Vosy

Vosy zakázat úplně. Co pro nás udělaly? Co udělaly vosy pro slovenský hip hop? Ha? No vidíte. Akorát všechny obtěžují. Krouží kolem odpadkových košů. Jak si dá člověk na zahrádce u hospody nanuka, limonádu nebo třeba cukrovou vatu, hned přiletí a šíří zlo a nenávist. Pryč s vosama.

6. Vožralý lidi, co v pět ráno na fesťáku ve stanovým městečku řvou: „Karlééé“

Festivaly jsou fajn. Tam se ani moc nepočítá s tím, že by byl někdo střízlivý. Nicméně i ten nejposlednější kořala by si mohl uvědomit, že ve stanovém městečku se spí. Možná tak ještě souloží a nebo krade. Tam není místo na nějaké hulvátské výlevy, které spící lidi vůbec nezajímají. Vykřikovat z plna hrdla v pět ráno nesmyslné věty, jenom proto, že je dotyčný ožralý a má pocit, že všechny děsně pobaví a ohromí, je neomalenost.

A TADY máte sedm tipů, jak si užít léto naplno


Komentáře