6 základních typů strachu v životě každého muže: co všechno je děsí nejen v jejich snech? – G.cz
Vyhledávání

6 základních typů strachu v životě každého muže: co všechno je děsí nejen v jejich snech?

Jiří Paroubek prodlužuje váš sex už od roku 2005 Muži se svých partnerek bojí vždy, když něco poserou Velmi strašidelné + DALŠÍ 1 FOTKA + DALŠÍ 2 FOTKY

Muži si celá staletí budují image, že se ničeho nebojí. Takový běžný muž smrdí potem, je chlupatý úplně všude a nebojí se vůbec ničeho. Tak si muži přejí, aby byli vnímáni.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 8.3.2018, 07:34

Ona to není ale tak úplně pravda. Jasně že muži smrdí a jsou chlupatí, ale i muži mají strach. Bojí se. Pojďme se podívat, z čeho mají muži nejvíc strach.

1. Strach z předčasné ejakulace

Toho se bojíme všichni. Když se muž udělá příliš brzo, uřízne si ostudu a bude označen za mizerného milence. Ještě že pro tyto účely Bůh stvořil Jiřího Paroubka. Když se už blížíme ke konci, je možné představit si Jirku a nevyhnutelný konec oddálit o dobrých pár desítek vteřin, či rovnou minut.

2. Strach z partnerky

Ano, i z partnerky mají muži strach. Převážně tehdy, když muž udělá něco špatného. Například když zapomene špinavé ponožky hodit do koše na prádlo, i když ho partnerka už stokrát prosila, ať to udělá.

Rovněž se muži často bojí přijít domů, když jdou ve dvě ráno z hospody a slíbili, že budou do osmi doma, aby pomohli uspat děti.

3. Strach ze dvou čárek na těhotenském testu

Ty nekonečné vteřiny před tím, než těhotenský test ukáže pravdu, ty děsí muže v jejich snech. Čím víc čárek, tím víc fotr.

4. Strach z nakupování

Ono se o tom zatím moc nemluví, ale muži mají strach jít s partnerkami nakupovat oblečení. Pro ně je to utrpení, které nebere konce. Hodiny a hodiny v obchoďáku, kde procházejí obchody, aniž by něco koupili, to si nezaslouží žádný muž.

5. Strach z budoucího tchána

To, že se muži bojí tchyní, to je ničím neopodstatněné klišé. Proč by se měli bát tchýní? Tchýně je ráda, že si její dcera konečně někoho našla a že budou třeba i vnoučátka. To z tchána jde strach. Hlavně když ho člověk ještě nezná. Přeci jenom mu muž bere jeho milovanou dceru. Tchána žádná vnoučátka nezajímají. On má svou malou princeznu a ten úlisný chlápek mu ji chce vzít.

6. Strach z doktora

Jít k doktorovi je potupné. Muži raději budou skuhrat doma v posteli a nechají se obskakovat ženou či matkou. Doktor muže nepolituje. Ten mu jen oznámí, co mu je, a předepíše léky. To ženy muže nejen obslouží, ale rovněž ho i politují.

A tady se můžete podívat, co nás děsí jako děti a jako dospělé.

Podobné články

Doporučujeme

Další články