6 důvodů, proč je právě teď ideální čas na sebevraždu – G.cz
Vyhledávání

6 důvodů, proč je právě teď ideální čas na sebevraždu

Pohráváte si s myšlenkou, že je na čase to tu zabalit a ukončit to trápení? Máte místo, máte připravené pomůcky, máte vyřízenou pozůstalost, ale nevíte, kdy na to vlítnout?

Dominik Landsman
Dominik Landsman 6.12.2016, 09:10

Právě teď je nejlepší čas. A to z následujících důvodů.

1. Ideální atmosféra

Venku je sychravo, je mlha, občas mrholí nebo padá sníh. Lepší počasí na sebevraždu aby člověk pohledal. To ponuré prostředí vás do sebevraždy přímo vtáhne.

Oběsit se v létě na kraji rozkvetlé louky na zeleným listím obaleném stromě za skřehotání ptáků ve třiceti stupních je sice super, ale něco tomu chybí. Ta atmosféra. To pozlátko holého stromu, mlhy a havrana sedícího na větvi.

2. Ušetříte za dárky

Vánoce jsou velkým zásahem do rozpočtů každého jedince. Nic tak neprovětrá peněženku jako nakupování vánočních dárků. Můžete ušetřit a před Vánoci skočit z balkonu.

3. Vánoční slevy

Máme tu další finanční výhody. Když se zabijete teď, pohřební ústav zajistí vaší truchlící rodině vánoční slevu na urnu. Zpopelnění v tomto období vyjde i o patnáct procent levněji. Některé vánoční akce dokonce slibují při nákupu náhrobku druhý náhrobek zdarma.

4. Zajistíte svým blízkým nezapomenutelné Vánoce

Každé Vánoce jsou stejné. Člověk dostane dárky, sní si kapra s bramborovým salátem, podívá se na Tři oříšky pro Popelku a tím to hasne. Další rok to samé. Vánoce nám postupně začínají splývat. Každý si ale bude pamatovat na Vánoce 2016, kdy po druhé adventní neděli Karel skočil pod vlak.

5. Necháte své blízké alespoň na chvíli zapomenout na vánoční šílenství

Předvánoční šílenství bývá velmi stresující. Člověk shání dárky, nechává se pohltit atmosférou, doma musí uklízet, péct cukroví, všude je spousta vystresovaných lidí a tak nějak z toho vypadla ta avizovaná vánoční pohoda. Až vám půjdou vaši blízcí na pohřeb, náhle se v tom vánočním shonu a zmatku zastaví. Alespoň na chvilku si od toho odpočinou.

6. Pocit samoty

Je jen málo období, kdy na vás dopadne tíha samoty tak jako o Vánocích. Vánoce jsou o rodině, lásce a o tom zeleném skřetovi, který nabízí sto tabletů týdně. Pokud nemáte žádné blízké, je teď ideální doba si ve vaně podřezat žíly. Nikdy jindy si totiž neuvědomíte tolik, že nemáte žádné blízké, než o Vánocích. Nepropásněte ten pocit.

A TADY máte 6 druhů sebevražd, při kterých nebudete obtěžovat své okolí.

Podobné články

Doporučujeme

Další články