6 druhů sebevražd, při kterých nebudete obtěžovat své okolí – G.cz
Vyhledávání

6 druhů sebevražd, při kterých nebudete obtěžovat své okolí

Jen těžko si lze představit ten pocit, když se člověk dohnán pohnutky rozhodne, že to tu zabalí a že se zabije.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 6.10.2015, 19:52

Každá smrt je smutná a sebevražda není výjimkou. U běžné smrti si však lidé většinou její okolnosti nemohou vybrat. To u sebevraždy má člověk možnost odejít důstojně a hlavně využít všech prostředků k tomu, aby odešel v tichosti, neudělal kolem sebe nepořádek a hlavně neomezoval ostatní, kteří ještě žít chtějí. Ono je velmi jednoduché skočit pod vlak, ale ve výsledku spousta pasažérů z vlaku přijde ten den pozdě (do práce, na úřad….) kvůli sobeckému sebevrahovi a to nehledě na strojvedoucího, kterým zabití člověka jistě pohne. Pokud se chcete zabít, buďte ohleduplní. Vždyť je tu pro vás spousta možností.

1. Utopit se ve vaně

Zapomeňte na velké sebevražedné gesto, kdy si ve vaně podřežete žíly. Krev všude stříká a zaneřádí celou koupelnu. Pamatujte, že až už tu nebudete, musí naklusat nějaký chudák a zaschlou krev vydrhnout nejen z vany, ale i kachliček a patrně i ze stěny.

Pokud si vezmete například prášky na spaní a dobrovolně usnete ve vaně, je vše v pořádku. Vedle vany na stolečku nechte své doklady, aby jste urychlili vaší identifikaci. Dobré je také zanechat dopis na rozloučenou, aby bylo jasné, že to je sebevražda. Přeci nechcete zbytečně zaměstnat vyšetřovatele.

2. Oběsit se v lese

Oběsit se doma je sobeckost. Nejen, že vás pravděpodobně najdou příbuzní nebo známí, kteří utrpí šok, ale navíc tím značně snížíte cenu nemovitosti, neboť dům či byt, kde se někdo oběsil, se špatně prodává. Hezky si zajděte někam do lesa, vytipujte si statný strom a hurá na to. Doma zanechte dopis na rozloučenou s GPS souřadnicemi stromu v lese, kde vás najdou a kde vás mohou odříznout. Nezapomínejte na občanku, kterou si schovejte v kapse.

Místo na oběšení v lese si zvolte maximálně přístupné, nejlépe někde poblíž komunikace, ať se s vaším tělem nemusí pohřebáci táhnout kilometry přes křoviny a kopce.

3. Skočit z budovy

Bude to trochu náročnější, ale jde to. Abyste svou sebevraždou nikoho neobtěžovali, skočte někam, kde nechodí lidé. Třeba do dvora k popelnicím. Na vytipované místo dopadu nejprve rozložte igelit o minimálním rozměru tři krát tři metry. Pamatujte, že vás bude muset někdo sbírat a seškrabování tkáně ze spár v chodníku, to jednoho moc nepotěší. Takhle bude vše hezky na igelitu a jenom se to přesype.

4. Udusit se v igelitové tašce

Velmi elegantní a okolí neobtěžující způsob sebevraždy. Oblečte si na sebe něco hezkého, ulehněte do rakve, nasaďte si na hlavu igelitový pytlík, utěsněte všechny otvory a čekejte. Za chvilku to přijde.

5. Nechat se sežrat divokým zvířetem

To patrně nebude úplně nejpříjemnější způsob sebevraždy, ale zase je člověk na čerstvém vzduchu v kontaktu s přírodou, takže to má určitou poetiku. Asi nebude úplně super nechat se sežrat mravenci nebo krysami, takže volte zvíře typu medvěd nebo lev, kde je pravděpodobné, že to bude rychlé. V žádném případě se ale nenechávejte zabít zvířaty ze zoo. Za prvé z toho má zoo akorát papírování a za druhé nechtěnou publicitu. Zvolte si divoké zvíře, za které nenese nikdo odpovědnost.

6. Uvařit se ve vroucí vodě

Hrozná a otřesná smrt. Pokud něco takového podniknete, tak jste šílenec. Nicméně na druhou stranu nejen, že tím nebudete obtěžovat své okolí, ale navíc se pak můžete podávat s brambory a dušenou zeleninou.

A TADY se můžete podívat na deset rad, jak úspěšně spácháte sebevraždu

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu