Vyprodá Marilyn Manson pražskou zastávku své tour? To prozradí až jeho nová deska!

Kontroverzní zpěvák a umělec Marilyn Manson se v listopadu pokusí opět pobouřit Prahu nejen svým provokujícím vzhledem, ale i novou deskou, na kterou fanoušci čekají od letošního února. Manson navštíví Českou republiku už posedmé, takže fanoušci bizáru už vědí, co od zmalovaného zpěváka čekat.

Talent v kombinaci s bizárem

Brian Hugh Warner (vlastní jméno Marilyna) se narodil v americkém státě Ohio před 48 lety. Od dětství působil jako podivín. Povídal si se zvířaty, šmíroval svého dědu při masturbaci a u toho poslouchal Kiss. Když mu bylo osm let, tak ho napadlo se zabít. Naštěstí se mu nepodařilo zadusit se polštáři, a tak se místo toho mohl zdokonalovat ve svých koníčcích, jako byla hra několik hudebních nástrojů (údajně hraje na bicí, kytaru, baskytaru, klávesy a flétnu) a novinařina. Posléze dokonce pracoval jako redaktor v hudebním časopisu, kde se věnoval recenzím a kritikám. Poté založil kapelu The Spooky Kids, ze které později vznikl projekt Marilyn Manson.

Autor mnoha módních výstřelků a kontroverzí si kdysi údajně nechal vyoperovat jedno žebro na každé straně, aby se mohl sebeukájet. Těmhle praktikám se mimochodem říká autofelace. Samotný Marilyn však prohlásil, že odstranění páru žeber byla jen sázka. Jiné zdroje dokonce tvrdí, že byl jedním z průkopníků této neotřelé metody sebeuspokojování.

V současné době se kromě zpěvu zaměřuje i na malování za pomoci akvarelových barev. Jeho dílo je označováno jako ponuré a bizarní. Vedle toho je i zručný podnikatel. Vlastní firmu na výrobu absintu, který pojmenoval Mansinthe. Absinth Mansinthe vyrobil švýcarský destilér Oliver Matter a pořídíte ho i v české distribuci.

Dlouho oddalovaná deska je konečně tu

Jedná se o jeho sedmé vystoupení v České republice. Podaří se mu vyprodat čtrnáctitisícovou Tipsport arénu s novou deskou „Say10“, stejně jako se mu před třemi lety podařilo naplnit velký sál pražské Lucerny, nebo bude fanouškům líto utratit vstupné za průměrnou show, jakou předvedl při poslední návštěvě Prahy?

Zde si můžete přečíst o 17 hudebních faktech, které jste pravděpodobně nevěděli.

Komentáře