V Česku byl spatřen muslimský imigrant. Miloš Zeman nařídil přezbrojit České biatlonisty

Stalo se to, čeho se všichni obávali. V České republice byl spatřen ve volné přírodě nelegální muslimský imigrant.

Obrázek uživatele Dominik Landsman
Erudovaný glosátor a arbitr všeho, toho času na mateřské dovolené.

Prezident Miloš Zeman se pokouší mírnit paniku ve společnosti a vyhlásil výjimečný stav, dokud hrozba nepomine.

„Dnes v sedm hodin a patnáct minut byl na území České republiky spatřen ilegální imigrant. Svědkové hlásí, že se jedná pravděpodobně o muslima, neboť se sháněl po mešitě, což potvrzují i záběry z fotopasti v lesích. Prosím všechny občany, aby zachovali klid a nevycházeli z domu. Ubezpečuji všechny občany, že se snažíme dělat všechno proto, abychom situaci zvládli“, prohlásil Miloš Zeman v mimořádném vstupu na Parlamentních listech.

Jako vrchní velitel ozbrojených sil okamžitě povolal armádu. Všech pět vojínů se okamžitě vydalo do terénu, zatímco ve štábním stanu akci koordinuje na osm tisíc armádních velitelů a úřednických specialistů. Všech pět Gripenů, kterými disponuje armáda České republiky, zůstává v pohotovosti v hangárech, kde strategicky vyčkávají, až je někdo opraví a ony budou moci létat.

V návaznosti na ohrožení národní bezpečnosti provedl Miloš Zeman revizi všech ozbrojených složek v České republice.

„Během rychlé inspekce ozbrojených složek jsem s hrůzou zjistil kolosální nedostatky ve výzbroji v řadách našich elitních biatlonistů. Používají jakousi malorážku, o jejíž účinnosti mám silné pochybnosti. Okamžitě jsem nařídil přezbrojení všech Českých biatlonistů, aby byli bojeschopní. Na koho jiného se při obraně naší země spolehnout než na biatlonisty?“ ptal se sám sebe prezident Miloš Zeman při narychlo svolané tiskové konferenci.

„Já vůbec nemám ponětí, o co tady jde, ale přišel rozkaz shora, že musíme odevzdat své zbraně a že vyfasujeme nové. Já jsem dostala Panzerfaust 100 ráže 149mm. Řeknu vám, že to je těžký jako kráva. Navíc k tomu musím tahat ještě na zádech tašku na projektily. Mám obavy, že mě to bude při přebíjení na střelnici značně zdržovat. Na druhou stranu se však již nemusím obávat kalibrovaných střel, neboť Panzerfaust 100 dokáže jednou ranou sestřelit všechny mé terče a navíc i několik dalších terčů v okolí najednou,“ rozpovídala se Gabriela Koukalová.

To takový Ondřej Moravec dopadl hůře. Vzhledem ke stavu české armády a velkému nedostatku financí vyfasoval Ondřej Moravec tarasnici z patnáctého století.

„Ty vole, to jsem dopadl. Dostal jsem tady tuhle stupidní tarasnici, která umí střílet akorát šutry. Než to napěchuju střelným prachem a vystřelím, trvá to dobrých pět minut. Mám pocit, že mě to na střelnici při závodu bude značně zdržovat. Váží to asi padesát kilo a musím si k tomu s sebou vozit ještě dřevěný podstavec,“ rozčiloval se Ondřej Moravec, zároveň však dodával, že mohl dopadnout i hůř, jelikož Lucie Charvátová dostala halapartnu a dřevěný povoz.

Všichni naši elitní biatlonisté, nově vyzbrojení, v těchto okamžicích na běžkách pročesávají lesy v Krušných horách, kde vytvářejí bojové formace, aby zabránili nejhoršímu.

Zatímco naši biatlonisté uzavřeli hranice, Miloš Zeman ve své uniformě a na své mule vyjel na zteč proti nepříteli. Jiří Ovčáček na mimořádné tiskové konferenci oznámil, že Miloš Zeman v uniformě se ze své zteče doposud nevrátil, a je tedy možné, že se ztratil a nyní bloudí po lesích. Ubezpečil však, že není čeho se obávat, neboť Miloš Zeman má prostatu jako panic.

A TADY se můžete podívat, jak paralympionik Miloš Zeman trénoval na Jizerskou padesátku.

Komentáře